Materiał Partnera

Jak przygotować się do przeprowadzki biura?

Jak przygotować się do przeprowadzki biura?

Przeprowadzka biura przyprawia cię o zawroty głowy? Na samą myśl o niej pojawia się stres, niepotrzebne nerwy i powszechna dezorganizacja? Być może niepotrzebnie. Przeprowadzka biurowa nie jest taka straszna, jak ją malują. W naszym artykule podpowiadamy, jak przygotować się do przeprowadzki, aby przeniesienie biura z jednego pomieszczenia w drugie odbyło się sprawnie i bez kłopotów.

Dlaczego warto skorzystać z firmy przeprowadzkowej?

Przeprowadzka biurowa, ze względu na swoją specyfikę, zawsze budzi obawy. Nie można bowiem dopuścić do zawieruszenia ważnej dokumentacji czy uszkodzenia ciężkich mebli oraz drogiego sprzętu. Warto w takim wypadku skorzystać z usług profesjonalistów – firmy przeprowadzkowej, która sprawi, że przeniesienie biura odbędzie się szybko i będzie ono mogło funkcjonować pod nowym adresem od razu po przeprowadzce. Jednym z takich przedsiębiorstw jest Reloplanet, które oferuje szeroki wachlarz rozwiązań w zakresie międzynarodowej mobilności całych firm, ich pracowników oraz osób indywidualnych.

Szybko i kompleksowo

Przeprowadzka firmy od A do Z to kompleksowa usługa, która pomaga przedsiębiorcom przeprowadzić swoje biuro przy jak najmniejszej uciążliwości i sporej oszczędności czasu. Aby tak się stało, przeprowadzana jest rozmowa, dzięki której obie strony zapoznają się z oczekiwaniami, a kierownik Reloplanet stworzy indywidualny projekt przeprowadzki firmy i ustali wszelkie szczegóły, również w kontekście obsługi firm IT, sprzątających, oraz zajmujących się utylizacją śmieci czy wystrojem wnętrz.

Firma dysponuje urządzeniami, które służą do przemieszczania nawet najcięższych mebli oraz sprzętów – wózkami transportowymi, dźwigami i wciągarkami. Dzięki nim powierzone mienie bezpiecznie dotrze pod adres nowej siedziby – sprzęt zostanie właściwie zabezpieczony podczas przenoszenia oraz transportu samochodami ciężarowymi i dostawczymi. Wszystko dopięte jest na ostatni guzik – pakowaniem i przenoszeniem rzeczy zajmują się wykwalifikowani i odpowiedzialni pracownicy, którzy są cennym zasobem firmy Reloplanet.

Opcja dla samodzielnych

Alternatywą dla opisanej powyżej usługi są szybkie przeprowadzki biurowe, które przeznaczone są dla osób, które wolą „wziąć sprawy w swoje ręce” i mieć cały proces pod kontrolą. Jest to również opcja dla firm, które ze względu na procedury i zasady panujące w firmie, nie mogą skorzystać z przeprowadzki od A do Z. Cechami szybkiej przeprowadzki biurowej są: samodzielne pakowanie wszystkich rzeczy, mebli i sprzętów oraz optymalizacja kosztów. Firma Reloplanet oferuje do wynajęcia samochód wraz z kierowcą na godziny, a także możliwość zakupu wszelkich materiałów, które są niezbędne do profesjonalnego pakowania: kartonów, taśm, folii, papieru oraz płatów kartonowych. 

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz