Materiał Partnera

IVON – polisy dla osób wykonujących wolne zawody w Wałbrzychu i okolicach

IVON – polisy dla osób wykonujących wolne zawody w Wałbrzychu i okolicach

Iwona Targosińska, doradca finansowo-ubezpieczeniowy prowadzi w Wałbrzychu salon ubezpieczeń IVON, który specjalizuje się ubezpieczeniach skierowanych do osób wykonujących wolne zawody. Oferowane przez nią produkty obejmują ubezpieczenie życiowe i majątkowe. Dzięki współpracy z profesjonalnymi Firmami i Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w ofercie znajduje się także zabezpieczenia finansowe na przyszłość.

Bogata oferta

W ofercie salonu IVON dostępne są różnego rodzaju ubezpieczenia majątkowe i życiowe, które stanowić będą dla klientów stanowić ochronę ich finansów w sytuacji nieszczęśliwego wypadku lub zdarzenia. Na podstawie indywidualnych potrzeb i możliwości ubezpieczonego, proponowane polisy mogą obejmować swoim zakresem sytuację utraty życia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, pobyt w szpitalu lub niezdolność do pracy.

Gwarancją bezpieczeństwa będzie także ubezpieczenie mienia, którego prowadzeniem również zajmuje się IVON. Klienci mogą zdecydować się w jego ramach na ubezpieczenie nieruchomości, ale też majątku w postaci sprzętu elektronicznego, samochodu, dzieł sztuki czy biżuterii.

Oferta IVON w sferze zabezpieczenia finansowego kierowana jest do osób prywatnych, jak i firm. Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ryzykiem nagłej zmiany sytuacji finansowej – zmiany na rynku mogą nastąpić niespodziewanie. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom IVON do firm i przedsiębiorstw kieruje ofertę obejmującą możliwość wykupienia ubezpieczenia D&O dla członków zarządu, zabezpieczenia mienia osobistego wspólników i przedsiębiorców przed utratą dochodów, grupowych ubezpieczeń pracowników. Ubezpieczenie pokrywać będzie swoim zakresem także sukcesję oraz spory z Urzędem Skarbowym i ZUS.

IVON specjalizuje się w ofercie kierowanej do osób wykonującej wolne zawody i samodzielnie prowadzących działalność gospodarczą. Proponowane im polisy mają za zadanie ochronić przed utratą dochodów.

Połączeniem ubezpieczenia i oszczędzania jest proponowane przez IVON zabezpieczenie emerytalne. Pozwala ono na zgromadzenie kapitału, który na emeryturze pozwoli na prowadzenie życia na poziomie z okresu aktywności zawodowej. Oferta ta obejmuje zabezpieczenie najbliższych, premie roczne i końcowe, gwarancję wypłaty, zwrot wpłaconych składek oraz brak podatku od dochodu kapitałowego.

Cechy bankowej lokaty i funduszu inwestycyjnego mają w sobie programy inwestycyjne prowadzone przez IVON. Nie ma w nich opłat dystrybucyjnych od wpłat, istnieje możliwość wyznaczenia osoby, której wypłacone zostaną zgromadzone środku w przypadku śmierci ubezpieczonego, a przenoszenie środków między ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi odbywa się bez podatku Belki.

Umiejętności na wysokim poziomie

Salon IVON stawia na rozwój. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klienta i chcąc zapewnić im usługi oraz produkty najwyższej jakości, Iwona Targosińska nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności agenta ubezpieczeniowego. Dowodem tego są liczne certyfikaty oraz współpraca z dużymi firmami i Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz