Artykuł sponsorowany

Firma Svensson oferuje profesjonalne rozwiązania informatyczne, które wspomogą zarządzanie twoją firmą

Firma Svensson oferuje profesjonalne rozwiązania informatyczne, które wspomogą zarządzanie twoją firmą

Wdrożenie systemu do zarządzania przedsiębiorstwem pozwala efektywnie zorganizować sprawy biznesowe i osiągać lepsze wyniki. Automatyzacja procesów, komputerowe generowanie raportów oraz wsparcie firmowych działań ułatwia pracę nie tylko właścicielom firm, ale także ich pracownikom. Oprogramowanie tego typu tworzone jest pod indywidualne potrzeby danej firmy, dzięki czemu usprawnia procesy zarządzania nią.

Rozwiązania informatyczne wspomagające zarządzanie firmą

Oprogramowanie do zarządzania firmą projektowane jest pod indywidualne potrzeby każdego przedsiębiorstwa. Umożliwia usprawnienie od wewnątrz wszystkich aspektów działalności firmy. Stosowanie tego typu rozwiązań jest opłacalną inwestycją, która realnie przełoży się na wyniki sprzedażowe oraz wydajność i komfort pracy w danym zakładzie. Oprogramowanie służące do zarządzania firmą można dowolnie zmieniać, gdy firma zaczyna się rozwijać i ma nowe potrzeby.

Oferta firmy Svensson

Firma Svensson powstała w 1992 roku. Jej siedziba znajduje się w Łodzi. Specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu autorskiego oprogramowania wspierającego zarządzanie firmą oraz takich systemów jak ENOVA365, Comarch, Microsoft i Novel. W ofercie firmy znajduje się także rozbudowa gotowego oprogramowania w celu dostosowania go do potrzeb klienta.

Svensson specjalizuje się w oprogramowaniu dla małych i średnich przedsiębiorstw działających w branży produkcyjnej i handlowej. Wszelkie prace przeprowadzone przez firmę Svensson są objęte gwarancją, a oprogramowanie ma zagwarantowany serwis w razie awarii i regularną aktualizację. Po wdrożeniu oprogramowania, firma Svensson zapewnia klientom szkolenia z obsługi systemów, na które się zdecydowali.

Svensson gwarantuje, że wraz z rozwojem firmy, zapewni rozbudowę dostarczonego oprogramowania, aby w sposób optymalny spełniało ono potrzeby danej firmy i umożliwiało sprawne zarządzanie. Pracownicy firmy udzielą fachowych porad dotyczących dodatkowych funkcjonalności oraz doradzą, jak dostosować oprogramowanie do procesów zachodzących w danej firmie i do obowiązujących przepisów prawnych.

Firma Svensson zapewnia również wsparcie w zakresie infrastruktury sprzętowej. Doradza w wyborze sprzętu, analizując potrzeby, a także możliwości instalacyjne i konfiguracyjne w danym przedsiębiorstwie.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz