Montaż sieci informatycznych i instalacja oprogramowań
Montaż sieci informatycznych i instalacja oprogramowań, Advacom Sp. z o.o., Poznań

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7790000043
REGON: 001317584
KRS: 0000104871
Rok założenia:
1988

O firmie

Siedziba firmy AdvaCom znajduje się w Poznaniu. Nieprzerwanie od 1988 roku działamy w branży informatycznej, oferując klientom nowoczesne, a zarazem bezpieczne rozwiązania. Wieloletnie doświadczenie w branży, bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Certyfikaty i dyplomy

Dysponujemy certyfikatem systemu zarządzania jakością, zgodnym z normą ISO 9001:2000 i certyfikatem systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008.

Oferta

Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym. Posiadamy dużą wiedzę na temat różnego rodzaju systemów informatycznych oraz sieci komputerowych. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób zapewniając kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Oferta przedsiębiorstwa AdvaCom to między innymi projektowanie i wykonanie okablowania strukturalnego, a także aktywnych sieci, serwerów i stacji roboczych. Wykonujemy również innowacyjne oprogramowania systemowe, czy też aplikacyjne. Na każdym etapie realizowanych zleceń służymy swoim fachowym doradztwem. Świadcząc profesjonalne usługi informatyczne dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane bez nas systemy były jak najbardziej niezawodne.

Jedną z gałęzi działalności naszego przedsiębiorstwa jest projektowanie kompletnych systemów informatycznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Pomagamy dobrać odpowiedni sprzęt komputerowy, a także najlepsze oprogramowanie. Służymy fachowym doradztwem również w wyborze urządzeń sieciowych i systemów bezpieczeństwa. Przygotujemy pełen kosztorys proponowanych rozwiązań, a także odpowiednie procedury związane z wdrażaniem systemów.

Zakres świadczonych przez firmę AdvaCom usług obejmuje również integrację systemów teleinformatycznych. Pomagamy w doborze najlepszego wyposażenia w centrach obliczeniowych, a ponadto zajmujmy się instalacją i konfiguracją oprogramowań niezbędnych do tego, aby systemy informatyczne działały w należyty sposób.

Ponadto zajmujemy się projektowaniem oraz wykonaniem, a także wdrażaniem obiektów klasy Data Center. Realizujemy wszelkie zlecenia na instalacje teleinformatyczne oraz zasilające.

Poza tym sprzedajemy oraz wdrażamy sprzęty komputerowe. W ofercie spółki AdvaCom znajdą Państwo:
 • serwery klasy RISC i PC
 • stacje robocze
 • terminale
 • notebooki
 • drukarki:
  • sieciowe
  • osobiste
 • plotery
 • skanery
Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów świadczymy usługi w zakresie sprzedaży oraz instalacji, a także konfiguracji oprogramowań umożliwiających działanie systemów informatycznych. Możemy Państwu zaproponować między innymi zakup systemów operacyjnych dla serwerów oraz stacji roboczych, a także oprogramowań służących do ochrony przez wirusami.

Organizujemy również szkolenia i warsztaty mające na celu naukę obsługi urządzeń i oprogramowań komputerowych, a także systemów informatycznych.

Więcej informacji na temat prowadzonej przez nas działalności znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą AdvaCom.

Marki i specjalizacje

Posiadamy autoryzację producentów sprzętu i oprogramowania komputerowego, takich jak:
 • HP
 • IBM
 • Dell
 • Microsoft
 • Novell

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Advacom Sp. z o.o.

Advacom Sp. z o.o., Poznań

Opinie (3)

Opinie o firmie Advacom Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maciek
Maciek
5.0
03.11.2020
Sprzęt komputerowy najwyższej klasy! Sam tam kupuję.
Kaśka
Kaśka
5.0
21.09.2020
Ostatnio brałam udział w ich szkoleniu na temat oprogramowania. Było ciekawe i efektywne :)
Norbert
Norbert
5.0
27.07.2020
Z mojej strony polecam firmę AdvaCom. To bez wątpienia lider na rynku usług informatycznych. Nieraz pokazali na co ich stać.
Tagi