przyjazna Komputery - sieci, systemy, Advacom Sp. z o.o., Poznań

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7790000043
REGON: 001317584
KRS: 0000104871
Rok założenia:
1988

O firmie

Siedziba firmy AdvaCom znajduje się w Poznaniu. Nieprzerwanie od 1988 roku działamy w branży informatycznej, oferując klientom nowoczesne, a zarazem bezpieczne rozwiązania. Wieloletnie doświadczenie w branży, bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Certyfikaty i dyplomy

Dysponujemy certyfikatem systemu zarządzania jakością, zgodnym z normą ISO 9001:2000 i certyfikatem systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008.

Oferta

Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym. Posiadamy dużą wiedzę na temat różnego rodzaju systemów informatycznych oraz sieci komputerowych. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób zapewniając kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Oferta przedsiębiorstwa AdvaCom to między innymi projektowanie i wykonanie okablowania strukturalnego, a także aktywnych sieci, serwerów i stacji roboczych. Wykonujemy również innowacyjne oprogramowania systemowe, czy też aplikacyjne. Na każdym etapie realizowanych zleceń służymy swoim fachowym doradztwem. Świadcząc profesjonalne usługi informatyczne dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane bez nas systemy były jak najbardziej niezawodne.

Jedną z gałęzi działalności naszego przedsiębiorstwa jest projektowanie kompletnych systemów informatycznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Pomagamy dobrać odpowiedni sprzęt komputerowy, a także najlepsze oprogramowanie. Służymy fachowym doradztwem również w wyborze urządzeń sieciowych i systemów bezpieczeństwa. Przygotujemy pełen kosztorys proponowanych rozwiązań, a także odpowiednie procedury związane z wdrażaniem systemów.

Zakres świadczonych przez firmę AdvaCom usług obejmuje również integrację systemów teleinformatycznych. Pomagamy w doborze najlepszego wyposażenia w centrach obliczeniowych, a ponadto zajmujmy się instalacją i konfiguracją oprogramowań niezbędnych do tego, aby systemy informatyczne działały w należyty sposób.

Ponadto zajmujemy się projektowaniem oraz wykonaniem, a także wdrażaniem obiektów klasy Data Center. Realizujemy wszelkie zlecenia na instalacje teleinformatyczne oraz zasilające.

Poza tym sprzedajemy oraz wdrażamy sprzęty komputerowe. W ofercie spółki AdvaCom znajdą Państwo:
 • serwery klasy RISC i PC
 • stacje robocze
 • terminale
 • notebooki
 • drukarki:
  • sieciowe
  • osobiste
 • plotery
 • skanery
Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów świadczymy usługi w zakresie sprzedaży oraz instalacji, a także konfiguracji oprogramowań umożliwiających działanie systemów informatycznych. Możemy Państwu zaproponować między innymi zakup systemów operacyjnych dla serwerów oraz stacji roboczych, a także oprogramowań służących do ochrony przez wirusami.

Organizujemy również szkolenia i warsztaty mające na celu naukę obsługi urządzeń i oprogramowań komputerowych, a także systemów informatycznych.

Więcej informacji na temat prowadzonej przez nas działalności znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą AdvaCom.

Marki i specjalizacje

Posiadamy autoryzację producentów sprzętu i oprogramowania komputerowego, takich jak:
 • HP
 • IBM
 • Dell
 • Microsoft
 • Novell

Artykuły

Przedsiębiorstwo Informatyczne AdvaCom: W jaki sposób zaprojektować sprawny system informatyczny w firmie?
Przedsiębiorstwo Informatyczne AdvaCom: W jaki sposób zaprojektować sprawny system informatyczny w firmie?
Systemy informatyczne w firmie powinny zapewniać ciągłe i sprawne wykonywanie zadań. W jaki sposób należy je projektować, żeby zwiększyć efektywność pracy?

Wideo

Kontakt

Kontakt Advacom Sp. z o.o.

Advacom Sp. z o.o., Poznań

Opinie (3)

Opinie o firmie Advacom Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maciek
Maciek
5.0
03.11.2020
Sprzęt komputerowy najwyższej klasy! Sam tam kupuję.
Kaśka
Kaśka
5.0
21.09.2020
Ostatnio brałam udział w ich szkoleniu na temat oprogramowania. Było ciekawe i efektywne :)
Norbert
Norbert
5.0
27.07.2020
Z mojej strony polecam firmę AdvaCom. To bez wątpienia lider na rynku usług informatycznych. Nieraz pokazali na co ich stać.
Tagi