Materiał Partnera

Czy warto wynająć busa do przewozu gości na wesele lub komunię?

Czy warto wynająć busa do przewozu gości na wesele lub komunię?

Sezon ślubów i imprez okolicznościowych to moment, kiedy zaczynamy zastanawiać się czy potrzebujemy zorganizowanego transportu dla naszych gości. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie! Wybór odpowiedniego przewoźnika do realizacji tej usługi pomoże nam zmniejszyć stres związany z problemem przewozu rodziny i przyjaciół w często odległe od siebie miejsca. Podpowiadamy czy warto wynająć busa i jak się do tego zabrać!

Firmy przewozowe jak Ewita, która od 2011 roku oferuje przewozy klientom z zachodniopomorskiego, często otrzymują zapytania od osób organizujących śluby, wesela, komunie, imprezy firmowe czy wyjazdy sportowe. W przypadku tak ważnych okoliczności jak ślub czy komunia, klienci zastanawiają się jak przetransportować gości z terenu kościoła do sali i później hotelu czy innego miejsca, w którym zostali zakwaterowani na czas imprezy. Padają pytania jak można zorganizować taką usługę, ile ona kosztuje i jak zabezpieczyć się przed niespodziewanymi problemami.

Organizacja usługi, na co zwrócić uwagę.

Dzięki temu, że pracownicy naszej firmy to osoby doświadczone, które posiadają wiedzę na temat branży transportowej bez trudu pomogą oni zaplanować i zorganizować przejazd Państwa gości w wyznaczone miejsce. Bez problemów przewieziemy uczestników wydarzenia do kościoła, Urzędu Stanu Cywilnego, miejsca sesji fotograficznej i miejsca gdzie będzie odbywać się wesele czy inna uroczystość. Szukając odpowiedzi na pytanie czy jest to rozwiązanie dla Państwa warto zastanowić się nad ilością zaproszonych osób, odległością miedzy tymi miejscami, ewentualnymi problemami z parkowaniem, jeśli goście przyjadą swoimi samochodami. Czasami wynajęcie busa jest najlepszym i najwygodniejszym rozwiązaniem! W pierwszej kolejności pod uwagę należy brać ile osób chcą Państwo przewieźć. Od tego zależy rozmiar samochodu, jaki należy wynająć a w efekcie ostateczne koszty usługi.

Koszty i oferta samochodów.

Wykorzystanie busa do przewozu uczestników ceremonii to komfortowe i bezpieczne rozwiązanie. Zdecydowanie tańsze niż korzystanie z taksówek i wygodniejsze niż transport miejski. Koszty wynajmu busa na wesele zależą od wielu czynników i ustalane są indywidualnie w trakcie pierwszego spotkania z klientami. Przede wszystkim ważna jest ostateczna liczba przewożonych osób, długość trasy, jaką ma pokonać kierowca oraz czas potrzebny na realizację przejazdu. W firmie Ewita mogą Państwo skorzystać z mniejszego Mercedesa na 9 osób lub większego busa Iveco, który może przewieźć 19 osób. W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu w celu ustaleń szczegółów oraz rezerwacji usługi!

Opracowanie:
Osiek Drawski 50 lok. 2
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz