Artykuł sponsorowany

Awaria samochodu? Skorzystaj z usług transportowych lawetą oferowanych przez firmę Mid-as Pomoc Drogowa

Awaria samochodu? Skorzystaj z usług transportowych lawetą oferowanych przez firmę Mid-as Pomoc Drogowa

Nawet najbardziej zadbany i będący pod stałą kontrolą profesjonalnego serwisu samochód może w nieoczekiwanym momencie odmówić posłuszeństwa. Nagła awaria pojazdu na drodze zmusza kierowców do wezwania pomocy i przetransportowania samochodu w bezpieczne miejsce. Świadczeniem usług w tym zakresie zajmuje się firma Mid-as Pomoc Drogowa. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z fachowych usług lawety oraz w czym pomoże Ci przedsiębiorstwo. Zapraszamy do lektury!

Holowanie czy laweta?

Kierowcy, których spotka awaria pojazdu, w celu zaoszczędzenia pieniędzy, zwykle podejmują decyzję o holowaniu samochodu za pomocą linki lub sztywnego drążka. Mimo, że jest to skuteczny sposób, to ma bardzo wiele ograniczeń, dlatego znacznie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług transportu lawetą. Holowanie wymaga dużych umiejętności technicznych oraz odpowiedniej wiedzy, która umożliwi bezpieczny transport. Dodatkowo jest niedozwolone na autostradzie, wymaga pełnej sprawności układu hamulcowego oraz oświetlenia, które zwykle ulega uszkodzeniu nawet w niewielkiej stłuczce. Laweta umożliwia transport pojazdu w każdym stanie, taka forma przewozu jest komfortowa i bezpieczna nawet na bardzo dużych odległościach. Przedstawiciel firmy Mid-as Pomoc Drogowa dodaje:

Laweta rozwiązuje dosłownie wszystkie problemy, jakie można napotkać podczas próby klasycznego holowania. Transport pojazdu nie tylko jest wygodny, szybki i świetnie sprawdza się na dużych odległościach, ale także nie stwarza ryzyka wystąpienia niebezpiecznych sytuacji na drodze i nie powoduje potencjalnych uszkodzeń pojazdu ciągnącego.

Usługi lawetą to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie w przypadku awarii i unieruchomienia samochodu daleko od miejsca zamieszkania. Dodatkowo kierowcy lawety mają zwykle wysokie kwalifikacje w zakresie mechaniki pojazdowej i są w stanie na miejscu zdarzenia dokonać prostych napraw, które mogą usprawnić samochód.

Transport lawetą, drobne naprawy, dowóz paliwa – poznaj ofertę firmy

Firma Mid-as Pomoc Drogowa, z siedzibą w miejscowości Ząbki, zajmuje się świadczeniem wszechstronnych usług w zakresie pomocy drogowej na terenie Warszawy i okolic. Firma oferuje kompleksową pomoc w przypadku stłuczek, wypadków, a także awarii i poważnych uszkodzeń pojazdów, transportując je w miejsce wyznaczone przez klienta. Pracownicy przedsiębiorstwa to osoby wykwalifikowane, które rzetelnie wykonują swoje zadania, aby możliwie najlepiej udzielić pomocy w sytuacjach stresowych. Przedsiębiorstwo zajmuje się także dowozem paliwa, awaryjnym odpalaniem oraz zmianą uszkodzonego koła, a swoje usługi świadczy 24h/7, dojeżdżając w wyznaczone miejsce w możliwie najkrótszym czasie. Lawety, którymi dysponuje firma, mogą zostać wynajętę również w celach transportowych w pełni sprawnych pojazdów, np. niezarejestrowanych lub zabytkowych. Firma gwarantuje najwyższą jakość usług, fachowe wsparcie oraz atrakcyjne warunki współpracy.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz