Materiał Partnera

Jakie usługi świadczy pomoc drogowa Profi-Plus Polska?

Jakie usługi świadczy pomoc drogowa Profi-Plus Polska?

W dzisiejszych czasach ilość samochodów na drogach jest bardzo duża. Pojazdy jednak nierzadko ulegają różnego rodzaju awariom czy wypadkom, przez co konieczne jest ich holowanie specjalistyczną lawetą. Flotą tego typu pojazdów dysponuje Profi-Plus Polska – renomowana pomoc drogowa, która jest w stanie pomóc kierowcom w wielu trudnych momentach. Kiedy konkretnie?

Profesjonalne holowanie

Głównym zadaniem pomocy drogowej jest holowanie pojazdu wtedy, gdy nie może on samodzielnie poruszać się po drodze. Dzieje się tak przeważnie wskutek awarii lub sporych uszkodzeń spowodowanych wypadkiem. W takich sytuacjach kierowcy pomoże firma Profi-Plus Polska świadcząca kompleksowo usługi z zakresu pomocy drogowej, w tym holowania aut za pomocą lawet. Dzięki właściwym pojazdom Profi-Plus Polska jest w stanie zająć się zarówno samochodami osobowymi, jak i dostawczymi. Holowniki umożliwiają wyciągnięcie pojazdu nawet z trudno dostępnego miejsca, co często zdarza się w przypadku zdarzeń drogowych. Profi-Plus Polska zadba o bezpieczne holowanie pojazdu w każdym stanie, dostarczając go np. do warsztatu lub pod inny, wskazany przez klienta adres. Firma ta może zająć się transportowaniem auta, które z różnych przyczyn nie może poruszać się po drogach publicznych – niekiedy jest to brak ważnej polisy OC czy inne przeciwwskazania formalne. W ramach świadczonych usług Profi-Plus Polska zajmie się również nietypowymi problemami, z którymi zmierzyć muszą się niekiedy kierowcy samochodów osobowych czy dostawczych.

Kompleksowa pomoc drogowa

Holowanie auta to ostateczność – w wielu przypadkach wystarcza pomoc w usprawnieniu pojazdu na miejscu , co umożliwi dojechanie pojazdem na własną rękę do warsztatu lub nawet do celu podróży. Jest tak np. w przypadku uszkodzonej opony czy całego koła lub też np. wyładowania czy uszkodzenia akumulatora. Profi-Plus Polska zjawi się we wskazanym przez klienta miejscu, po czym przystąpi do szybkiej i profesjonalnej wymiany koła czy też uruchomienia pojazdu z niesprawnym akumulatorem. W ten sposób kierowca będzie mógł kontynuować jazdę w sposób bezpieczny.. Zespół wykwalifikowanych specjalistów działa całodobowo i zajmie się nawet awaryjnym otwieraniem pojazdu. Zatrzaśnięte drzwi z kluczykami w kabinie mogą być niezwykle problematyczne, jednak dzięki Profi-Plus Polska uda się bez uszkodzenia drzwi czy zamka otworzyć samochód.  Profi-Plus Polska świadczy zatem kompleksowe usługi z zakresu pomocy drogowej – zalicza się do nich przede wszystkim holowanie różnego rodzaju pojazdów, ale też wsparcie w niektórych nietypowych sytuacjach powodujących unieruchomienie pojazdu.

Opracowanie:
Katowice, Dębowa 70
tel. 887 301 301
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz