Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5030057148
Rok założenia:
2009
Branża:

O firmie

Prowadzony przez nas zajazd Złota Podkowa rozpoczął działalność w 2009 roku. Mamy wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość usług. Hotel znajduje się we Wrockach, w powiecie golubsko-dobrzyńskim, w województwie kujawsko-pomorskim. Właścicielką jest Marlena Barczewska.

Oferta

Możemy Państwu zaproponować nocleg w komfortowym zajeździe Złota Podkowa. Dysponujemy 10 pokojami, każdy z łazienką. Na terenie obiektu znajduje się bar, w którym możecie Państwo zamówić smaczne i orzeźwiające napoje.

W restauracji nasz wykwalifikowany kucharz serwuje dania tradycyjnej kuchni polskiej. Na zmotoryzowanych czeka przestronny parking. Podejmiemy się organizacji imprez okolicznościowych na naszej sali bankietowej. Zajazd jest także dobrą lokalizacją do organizacji konferencji, szkoleń dla firm, spotkań biznesowych.

Jesteśmy w stanie zorganizować uroczystość na 140 osób. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Mamy nadzieję, że pobyt w naszym hotelu będzie dla Państwa miłym przeżyciem.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do odwiedzin zajazdu Złota Podkowa

Kontakt

Kontakt Złota Podkowa. M. Barczewska

Złota Podkowa. M. Barczewska, Wrocki

Opinie (2)

Opinie o firmie Złota Podkowa. M. Barczewska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
13.07.2018
Einfach super Zimmer ok, Essen ok,Frühstück ausgezeichnet, Service sehr gut und freundlich Ein Haus was man weiter empfehlen kann wir waren sehr zufrieden
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
13.07.2018
Very perfekt Waren sehr zufrieden Zimmer ok, Service ok, Essen ok, Frühstück ausgezeichnet Ein sehr zu empfehlendes Haus