Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9540017865
REGON: 272486180
Rok założenia:
1995

O firmie

Ścierne i polerujące narzędzia i artykuły, Promotor Andrzej Ziemianek, Katowice Promotor to firma handlowa z branży narzędziowej z siedzibą w Katowicach od 1995 roku. W ofercie mamy profesjonalne materiały techniczne dla przemysłu, w tym materiały ścierne, piły taśmowe, zawiesia pasowe, wężowe, linowe, łańcuchowe i akcesoria do zawiesi, uchwyty specjalistyczne do podnoszenia ładunków, wciągniki ręczne oraz elektryczne, kompensatory gumowe, stalowe, tkaninowe, stal i metale kolorowe, narzędzia ręczne dla przemysłu. W roku 2002 rozszerzyliśmy naszą działalność o usługi.

Oferta

OFERTA

Firma Promotor z Katowic jest autoryzowanym dystrybutorem renomowanych producentów z branży narzędziowej z całego świata. W ofercie znajduje się ponad 7 500 narzędzi do cięcia i szlifowania takie jak: pilniki warsztatowe, pilniki kluczykowe, pilniki do styków, pilniki karoseryjne, pilniki do ostrzenia, pilniki do drewna, raszple, tarniki, pilniki igiełkowe, frezy czyli trzpienie frezarskie ze tali szybkotnącej oraz z węglików spiekanych, ściernice żywiczne i ściernice ceramiczne na trzpieniu, narzędzia do szlifu dokładnego i polerowania, tarcze fibrowe, oleje szlifierskie, ściernice włókninowe, ściernice filcowe, ściernice Poliflex, ściernice Policlean, narzędzia do marmurkowania, narzędzia do strukturyzowania, Wykroje Combidisc, taśmy bezkońcowe krótkie i długie, opaski ścierne, ściernice wachlarzowe, ściernice trzpieniowe i krążkowe Polinox, krążki filcowe, ściernice poduszkowe, walce szlifierskie Polinox, pierścienie tkaninowe, pilniki z włókien ceramicznych, arkusze ścierne, płótno w rolkach, poduszki ścierne, diamentowe pasty szlifierskie, bloczki past polerskich , pasty szlifierskie, narzędzia diamentowe i CBN, tarcze do cięcia i tarcze do szlifowania, stacjonarne tarcze do cięcia, szczotki techniczne, szlifierki pneumatyczne, szlifierki elektryczne, wałki i mamuty.

Ponadto można u nas zakupić: profesjonalne uchwyty do podnoszenia ładunków, wyciągarki, wciągniki, podnośniki elektryczne i ręczne, zawiesia pasowe, wężowe, łańcuchowe, linowe, haki, szakle, kausze, uchwyty do przyspawania, śruby z uchem, nakrętki z uchem, zaciski kabłąkowe, pasy transportowe, piły taśmowe, brzeszczoty ręczne i maszynowe, piły tarczowe, klucze nastawne, klucze płasko –oczkowe, klucze oczkowe, nasadki, narzędzia dynamometryczne, narzędzia udarowe i bity, wkrętaki, klucze do rur, narzędzia dla hydraulików, narzędzia pneumatyczne, podnośniki hydrauliczne, ściągacze i wykrętaki, narzędzia izolowane, wkrętaki izolowane, klucze i nasadki izolowane, pęsety i narzędzia dla elektroników, narzędzia miernicze, taśmy miernicze, koła pomiarowe, poziomice, kątowniki, precyzyjne narzędzia pomiarowe, narzędzia do drewna, dłuta, kamienie do ostrzenia, nożyce, nożyczki, noże, wiertła do drewna, wiertła do betonu, wiertła stopniowe, ściski, imadła, młotki, siekiery, przecinaki, przebijaki, narzędzia ogrodnicze, szczypce uniwersalne, szczypce do ściągania izolacji, szczypce zaciskowe i chwytające, szczypce do pierścieni osadczych, obcęgi zbrojarskie, obcęgi do gwoździ, szczypce do rur, nożyce do kabli, szczypce do zagniatania, zestawy narzędziowe, walizki narzędziowe, wózki narzędziowe. Świadczymy również usługi z zakresu naprawy układów automatyki i obróbki cieplnej oraz prac ślusarsko-spawalniczych.

Klientom zapewniamy dogodne warunki pracy, możliwość darmowego przetestowania produktów z serii "materiały próbne" oraz dostawy do 12 h transportem własnym albo za pośrednictwem spedycyjnych firm. Dla stałych klientów mamy wydłużone terminy płatności.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony w celu dokładniejszego zapoznania się z prezentowaną ofertą.
Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z bogatej oferty naszych usług.

Marki i specjalizacje

Oferujemy produkty renomowanych zagranicznych producentów z branży narzędziowej: Pferd, VSM, Bahco, Gedore, Knipex, Wera, Ruko, Bessey, Erdi, Scala, Rennesteing, Bohler, Esab, Stalimet.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Promotor Andrzej Ziemianek

Promotor Andrzej Ziemianek, Katowice

Słowa kluczowe

Aktualności

 • piła taśmowa

  22.09.2022

  Szukacie solidnych narzędzi tnących, które pozwolą na precyzyjną realizację prac? Zapraszamy do nas. Oferujemy piły taśmowe, brzeszczoty maszynowe, ręczne i bagnetowe, brzeszczoty do wyrzynarek oraz otwornice. W naszej ofercie znajdziecie zarówno produkty dla profesjonalistów, jak i rzemieślników. Do produkcji wykorzystujemy komputerowo sterowane systemy kontroli.

  Więcej informacji
 • automatyka

  04.07.2022

  Przeprowadzamy prace związane z remontami oraz modernizacjami instalacji przemysłowych, zajmiemy się przywróceniem im pełnej sprawności. Wykonujemy naprawy układów automatyki, wykonujemy remonty pomp i wózków widłowych. Zajmujemy się montażem oraz naprawą kompensatorów na instalacjach przemysłowych. Bez problemu zajmiemy się także serwisem hydrauliki siłowej! Zapraszamy.

  Więcej informacji
 • kompensatory

  20.05.2022

  Oferowane przez nas kompensatory techniczne wykonujemy z naturalnych lub syntetycznych elastomerów, zapewniamy przyłącza kołnierzowe owiercone zgodnie z PN6/PN10, PN16 lub gwintowane. Dzięki kompensatorom możliwy jest transport zawiesin, substancji płynnych oraz gazów w szerokim zakresie temperatur, we wszystkich zakresach ciśnienia albo w próżni. Zapraszamy!

  Więcej informacji
 • uchwyty transportowe

  25.03.2022

  Nasze specjalistyczne uchwyty transportowe sprawiają, że podnoszenie ładunków jest jeszcze prostsze. Dzięki nim sprawnie przetransportujecie palety, rury i profile, kręgi, szyny oraz dwuteowniki i ceowniki. Oferujemy towar certyfikowany, nasze produkty posiadają znak CE. Zapraszamy do współpracy!

  Więcej informacji
 • materiały ścierne

  07.01.2022

  Narzędzia ścierne są niezbędne podczas obróbki powierzchni od chropowatych do polerowanych - dzięki nim uzyskacie odpowiednio gładką powierzchnię. Doskonale sprawdzą się także do obróbki mechanicznej, dzięki nim możliwe jest nadanie przedmiotom wymaganych kształtów i wymiarów. W naszym asortymencie znajdziecie wysokiej jakości materiały i narzędzia ścierne w najlepszych cenach.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Promotor Andrzej Ziemianek