Prace wysokościowe przy pomocy podnośników koszowych
Prace wysokościowe przy pomocy podnośników koszowych , Jacek PPHU Jacek Stańczyk, Łódź

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 18:00
Wt.
07:00 - 18:00
Śr.
07:00 - 18:00
Cz.
07:00 - 18:00
Pt.
07:00 - 18:00
Sb.
07:00 - 18:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7321310937
REGON: 100065195
Rok założenia:
1997

O firmie

Siedziba firmy Jacek znajduje się w Łodzi. Na obszarze województwa łódzkiego zajmujemy się pracami wysokościowymi. Działamy w branży od 1997 roku.

Oferta

Prace wysokościowe wykonujemy dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i instytucji. W firmie Jacek korzystamy z podnośników koszowych umożliwiających pracę na wysokości od 16 do 38 metrów nad ziemią. Podnośniki z koszami zamontowane są na podwoziach aut ciężarowych albo samochodów dostawczych, dlatego szybko dojeżdżamy na wskazane miejsce i realizujemy zlecenia. Za obsługę maszyn odpowiadają doświadczeni operatorzy, co umożliwia nam realizację zleceń w trudnych warunkach, np. w halach oraz blisko drzew, linii energetycznych i innych budynków.

Oferta, którą przygotowaliśmy, obejmuje m.in. drobne naprawy, malowanie i czyszczenie elewacji, a także mycie okien. Zimą podejmujemy się też usuwania sopli i śniegu z dachów dla bezpieczeństwa przechodniów i w celu uchronienia dachów przed ciężarem. Pomagamy też po wichurach, usuwając połamane drzewa i gałęzie zagrażające ludziom. Poza wymienionymi usługami wykonujemy także konserwację linii energetycznych. Zapobiegamy w ten sposób przerwom w dostawach prądu. Ponadto oferujemy:
  • montaż konstrukcji dachowych,
  • montaż hal,
  • montaż banerów,
  • montaż bilbordów.
Razem z podnośnikami koszowymi warto od nas wynająć również ładowarki teleskopowe. Maszyny przydają się m.in. podczas załadunku i rozładunku palet z materiałami budowlanymi. Wymienny osprzęt, w tym widły, chwytaki, kosze i haki sprawia, że są to niezwykle uniwersalne pojazdy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty! Więcej informacji o warunkach współpracy z firmą Jacek udzielamy telefonicznie i e-mailowo.

Kontakt

Kontakt Jacek PPHU Jacek Stańczyk

Jacek PPHU Jacek Stańczyk, Łódź

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie Jacek PPHU Jacek Stańczyk


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
13.04.2014
Extra obsługa!!! Pozdrawiam P. Jacka! "CONRAD"
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
28.11.2013
Super firma , bardzo rzetelni. Pozdrawiam Pana Jacka