Domy całoroczne i letniskowe na działkach klientów
Domy całoroczne i letniskowe na działkach klientów, Lokaty Budowlane Spółka Akcyjna, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5242659969
REGON: 141555504
KRS: 0000313202
Rok założenia:
2008

O firmie

Marzeń o własnym domu nie trzeba odkładać na później. Budową obiektów mieszkalnych od lat zajmuje się Spółka Akcyjna Lokaty Budowlane. Jej siedziba znajduje się w Warszawie.

Oferta

Budowa tradycyjnych domów murowanych wiąże się z dużymi kosztami, uciążliwymi formalnościami i długą realizacją inwestycji. Lepszym wyjściem dla osób, które marzą o własnym domu, jest skontaktowanie się z Lokatami Budowlanymi. Spółka działająca w branży budowlanej od 2008 roku, oferuje wznoszenie domów modułowych. Są to domy z gotowych elementów, które łączone są w całość na terenie należącym do zamawiającego. Takie obiekty są trwałe, łatwe do ogrzania i zdrowe do mieszkania. Ponadto koszt budowy jest niższy niż w przypadku murowanych domów, terminy realizacji inwestycji są zdecydowanie krótsze, a formalności ograniczają się jedynie do zgłoszenia budowy. Jako że domy oferowane przez spółkę mają do 70 metrów kwadratowych powierzchni, nie trzeba uzyskiwać zgody na ich budowę!

Oferta przygotowana przez Lokaty Budowlane obejmuje takie usługi jak:
  • budowa domów modułowych całorocznych,
  • budowa domów modułowych letniskowych.
Mogą to być domy parterowe, domy z antresolami, domy z poddaszami, a także obiekty piętrowe. Na życzenie zamawiających inwestycje prowadzone są do stanu deweloperskiego albo do stanu pod klucz. Domy są w takim przypadku docieplone, a wnętrza są wykończone. Ułożone są w nich wszystkie niezbędne instalacje, schody, podłogi i zamontowane są drzwi i okna.

Dodatkowe informacje o domach oferowanych przez Lokaty Budowlane można znaleźć na stronie internetowej. Ze spółką najlepiej kontaktować się telefonicznie i e-mailowo.

Kontakt

Kontakt Lokaty Budowlane Spółka Akcyjna

Lokaty Budowlane Spółka Akcyjna, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Lokaty Budowlane Spółka Akcyjna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.