Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5361967424

Polecane oferty

W dzisiejszych czasach, coraz więcej osób potrzebuje profesjonalnego wsparcia w zakresie podziałów ...
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie geodezji i kartografii. Adam Jure...
Nasza firma świadczy usługi z zakresu geodezji. Dzięki bogatemu doświadczeniu mamy możliwość zagwar...
Podczas wykonywania usług geodezyjnych liczy się precyzja. Świadczone przez nas usługi wykonywane s...

O firmie

GEODETA Jabłonna GEOMETR
Znajdziesz nas w Jabłonnie, w województwie mazowieckim. Od 20 lat zajmujemy się geodezją, kartografią.

Klienci doceniają nas za zaangażowanie – od zawsze stawiamy na partnerskie relacje i indywidualne podejście. Nim zaproponujemy rozwiązania szyte na miarę potrzeb, chcemy dokładnie poznać Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Sprawdź godziny otwarcia i już dziś zaplanuj u nas wizytę. Zapraszamy do współpracy!

Oferta

Jako zespół firmy Geometr współpracujemy między innymi z osobami prywatnymi, które planują zmienić stan prawny swojej nieruchomości. Najczęściej chodzi tutaj o podział gruntu, dla którego obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Ma do tego prawo każdy właściciel lub użytkownik wieczysty działki. Wystarczy, że złoży on wniosek do wójta, burmistrza albo prezydenta miasta, zgodnie z właściwą lokalizacją.

Większość czynności związanych z podziałem nieruchomości przeprowadza właśnie geodeta. To on zgłasza staroście rozpoczęcie pomiarów oraz prace kartograficzne. Następnie opracowuje operat podziału nieruchomości, a w tym gotową mapę z projektem, protokół, a także wykaz zmian gruntowych.

Osoby, które chcą sprawnie przejść przez wszystkie formalności urzędowe związane z wyznaczeniem nowych granic ich nieruchomości, mogą zwrócić się do nas o pomoc. Przeprowadzimy niezbędne pomiary terenowe, a także przygotujemy mapę do celów prawnych.

Jednak podziały nieruchomości, to tylko niewielki zakres obszaru naszej działalności. Pozostałe usługi, jakie oferujemy Klientom to:
  • geodezyjna obsługa inwestycji budowlanej,
  • opracowanie map do celów projektowych,
  • wytyczenie budynków oraz sieci uzbrojenia terenu,
  • inwentaryzacje powykonawcze.
Wytyczenie budynków i sieci uzbrojenia w terenie wykonujemy zgodnie ze standardami technicznymi określonymi według rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Stosujemy się ściśle do obowiązujących dokładności w ramach przeprowadzonych pomiarów realizacyjnych. Dzięki temu inwestor ma pewność, że jego projekt zostanie zrealizowany z zachowaniem wszystkich kątów oraz miar, jakie architekt zawarł w dokumentacji. Czuwamy nad prawidłowym wytyczeniem fundamentów, poszczególnych kondygnacji i pozostałych elementów konstrukcyjnych.

Po zakończeniu budowy nasza firma przeprowadza również inwentaryzację powykonawczą i sprawdza, czy wzniesiony obiekt spełnia wszystkie wymagania projektowe.

Zapraszamy serdecznie do współpracy - firma Geometr w Jabłonnie.

Kontakt

Kontakt Usługi geodezyjne - Geodeta Geometr

Usługi geodezyjne - Geodeta Geometr , Jabłonna

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Usługi geodezyjne - Geodeta Geometr


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.