Wykonujemy pomiary geodezyjne i mapy do celów projektowych
Wykonujemy pomiary geodezyjne i mapy do celów projektowych, Wektor Usługi geodezyjno kartograficzne mgr inż. Mariusz Jóźwiak, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1181357998
REGON: 016867034
Rok założenia:
2000

O firmie

Siedziba firmy geodezyjnej Wektor znajduje się w Warszawie. Oferujemy szeroką gamę usług geodezyjno-kartograficznych. Działalność rozpoczęliśmy w 2000 roku i z powodzeniem funkcjonujemy po dziś dzień. Osobą zarządzającą przedsiębiorstwem jest Mariusz Jóźwiak.

Oferta

Podstawowym profilem działalności naszej firmy jest geodezyjna obsługa dużych inwestycji. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych geodetów, dzięki którym świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Mamy bogatą wiedzę branżową, którą stale poszerzamy. Dzięki niej możemy zapewnić Państwu fachowe doradztwo.

Jako firma Wektor oferujemy między innymi usługi, takie jak:
  • geodezyjne opracowywanie projektów,
  • obsługa inwestycji drogowych,
  • pomiary inklinometryczne,
  • przeprowadzanie aktualizacji pomiarów,
  • sporządzanie map do celów projektowych oraz sądowych, a także map cyfrowych,
  • tyczenie
  • inwentaryzacje,
  • monitoring geodezyjny, czyli badanie przemieszczeń, odkształceń, osiadania czy rozwarcia rys oraz monitoringie ścian szczelinowych,
  • wykonywanie projektów monitoringu i ocena stanu technicznego budynków,
  • załatwianie uzgodnień w ZUD.
Odbiorcami naszych usług są zarówno osoby fizyczne, jak i różnego podmioty gospodarcze czy instytucje. Wieloletnia obecność na branżowym rynku sprawiła, że zyskaliśmy cenne doświadczenie, umiejętności i wiedzę, które potrafimy wykorzystać do świadczenia usług na możliwie najwyższym poziomie. Zostało to docenione przez szerokie grono zadowolonych odbiorców. Gwarantujemy, że będą Państwo w pełni zadowoleni z jakości przeprowadzonych przez nas prac geodezyjnych.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który pomaga nam w realizowaniu każdego zleconego zadania. Jesteśmy drobiazgowi i solidni. Zapewniamy atrakcyjne ceny i terminową realizację zleceń.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i skorzystania naszych usług. Siedziba firmy Wektor mieści się w Warszawie, a szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Artykuły

Jaką funkcję pełni geodeta podczas budowy domu?
Jaką funkcję pełni geodeta podczas budowy domu?
Podczas budowy domu będzie potrzeba nam pomoc wielu specjalistów, w tym także geodety. Czym dokładnie się zajmuje i jakie zadania do niego należą? Przeczytaj!

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Wektor Usługi geodezyjno kartograficzne mgr inż. Mariusz Jóźwiak

Wektor Usługi geodezyjno kartograficzne mgr inż. Mariusz Jóźwiak, Warszawa

Opinie (13)

Opinie o firmie Wektor Usługi geodezyjno kartograficzne mgr inż. Mariusz Jóźwiak

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Greta
Greta
5.0
24.03.2021
W zakresie geodezyjnej obsługi budowlanej spisali się bez zastrzeżeń. Polecam tę firmę z pełną odpowiedzialnością.
bonus
bonus
5.0
23.01.2021
Firma geodezyjna stworzyła dla mnie mapę niezbędną do dalszych etapów budowy. Zrobili to szybko i precyzyjnie. Polecam.
Holic88
Holic88
5.0
16.11.2020
Bardzo dobry geodeta. Posługuję się nowoczesnym sprzętem, który bardzo szybko wyznacza nowe punkty na terenie budowy.
Helka B.
Helka B.
4.0
30.09.2020
Przeprowadzili pomiary inwentaryzacyjne mojej kanalizacji. Terminowo zrealizowali usługę.
Martyna
Martyna
5.0
06.07.2020
Firma wykonała badanie przemieszczeń naszego budynku. Zrobili to szybko i od razu przygotowali komplet dokumentów. Polecam.
Filip
Filip
5.0
26.05.2020
Świetna firma, która bardzo dobrze wywiązuje się ze wszystkich zadań. Poleciłem im tyczenie budynków na moim placu budowy. Przygotowali szczegółową mapę i nanieśli każdy szczegół.
Marcin
Marcin
5.0
12.03.2020
Firma geodezyjna Wektor to ludzie z doświadczeniem w realizacji najróżniejszych pomiarów przy inwestycjach budowlanych. Stworzyli dla mnie mapę do celów projektowych. Wykonali dokładne pomiary, na podstawie których przygotowali mapę kartograficzną. Skompletowali także pełną dokumentację. Polecam.
Olaf
Olaf
4.0
06.01.2020
Profesjonalne podejście do klienta i bardzo rozsądne ceny, a do tego spore doświadczenie. Bardzo dobrze się z nimi pracuje, polecam.
Konrad
Konrad
4.0
12.11.2019
Solidna firma. Zarekomendował mi ich usługi znajomy ze studiów i nie pomylił się. Swoją pracę wykonują sprawnie w dobrej cenie.
Maja
Maja
5.0
05.09.2019
Doświadczeni geodeci, którzy nade wszystko cenią sobie terminowość.
Bartosz
Bartosz
5.0
21.07.2019
Początkowo nie chciałem skorzystać z ich usług, ale skłoniła mnie cena. Teraz wiem w jakim błędzie byłem bo pracownicy Jóźwiaka to specjaliści. Warto skorzystać z ich usług.
Romek
Romek
5.0
02.05.2019
Jeśli idzie o kwestie sporządzania map, to nie spotkałem równych im fachowców. Pan Mariusz zna się na rzeczy i takich samych ludzi zatrudnia.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
08.03.2019
Przy naszej najnowszej inwestycji korzystaliśmy z ich usług po raz pierwszy, ale z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że nie ostatni. Polecam!