Wykonujemy pomiary geodezyjne
Wykonujemy pomiary geodezyjne, Wektor Usługi geodezyjno- kartograficzne mgr inż. Mariusz Jóźwiak, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1181357998
REGON: 016867034

O firmie

Siedziba firmy geodezyjnej Wektor znajduje się w Warszawie. Specjalizujemy się w świadczeniu szerokiej gamy usług geodezyjno-kartograficznych. Działalność rozpoczęliśmy w 2000 roku i z powodzeniem funkcjonujemy po dziś dzień. Osobą zarządzającą przedsiębiorstwem jest Mariusz Jóźwiak.

Oferta

Podstawowym profilem firmy Wektor jest geodezyjna obsługa dużych inwestycji. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych geodetów, dzięki którym świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Mamy dużą branżową wiedzę, którą stale poszerzają. Dzięki niej możemy zapewnić fachowe doradztwo.

Oferta przedsiębiorstwa Wektor to między innymi:
  • geodezyjne opracowywanie projektów,
  • obsługa inwestycji drogowych,
  • pomiary inklinometryczne,
  • przeprowadzanie aktualizacji pomiarów,
  • sporządzanie map do celów projektowych oraz sądowych, a także map cyfrowych,
  • tyczenie
  • inwentaryzacje,
  • monitoring geodezyjny, czyli badanie przemieszczeń, odkształceń, osiadania czy rozwarcia rys oraz monitoringie ścian szczelinowych,
  • wykonywanie projektów monitoringu i ocena stanu technicznego budynków,
  • załatwianie uzgodnień w ZUD.
Odbiorcami naszych usług są zarówno osoby fizyczne, jak i różnego podmioty gospodarcze czy instytucje. Wieloletnia obecność na branżowym rynku sprawiła, że zyskaliśmy cenne doświadczenie, umiejętności i wiedzę, które potrafimy wykorzystać do świadczenia usług na możliwie najwyższym poziomie. Zostało to docenione przez szerokie grono zadowolonych odbiorców. Gwarantujemy, że będą Państwo w pełni zadowoleni z jakości przeprowadzonych przez nas prac geodezyjnych.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który pomaga nam w realizowaniu każdego zleconego zadania. Jesteśmy drobiazgowi i solidni. Zapewniamy atrakcyjne ceny i terminową realizację zleceń.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i skorzystania z usług geodezyjnych i kartograficznych oferowanych przez firmę Wektor.

Wideo

Kontakt

Kontakt Wektor Usługi geodezyjno- kartograficzne mgr inż. Mariusz Jóźwiak

Wektor Usługi geodezyjno- kartograficzne mgr inż. Mariusz Jóźwiak, Warszawa

Opinie (2)

Opinie o firmie Wektor Usługi geodezyjno- kartograficzne mgr inż. Mariusz Jóźwiak

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Romek
Romek
5.0
02.05.2019
Jeśli idzie o kwestie sporządzania map, to nie spotkałem równych im fachowców. Pan Mariusz zna się na rzeczy i takich samych ludzi zatrudnia.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
08.03.2019
Przy naszej najnowszej inwestycji korzystaliśmy z ich usług po raz pierwszy, ale z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że nie ostatni. Polecam!