przyjazna Geodezja, kartografia - usługi, Geoart Usługi Geodezyjne Artur Denisiuk, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5791536632
REGON: 140405292
Rok założenia:
2006

O firmie

Geoart to prowadzona przez nas firma z siedzibą w Warszawie. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2006 roku, a właścicielem jest Artur Denisiuk. Zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług geodezyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Oferta

Podczas wykonywania usług geodezyjnych liczy się precyzja. Świadczone przez nas usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. W Geoart jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie solidnie, profesjonalnie oraz terminowo.

Oferta naszej firmy obejmuje takie usługi jak:

 • geodezyjna obsługa inwestycji,
 • inwentaryzacja budynków,
 • inwentaryzacja i sporządzanie dokumentacji powykonawczej obiektów budowlanych oraz sieci,
 • uzbrojenia terenu,
 • mapy do celów projektowych,
 • pomiary objętości mas ziemnych,
 • uzgadnianie dokumentacji projektów w ZUD.

Ponadto wykonujemy pomiary realizacyjne obejmujące tyczenie budynków, granic działek, urządzeń infrastruktury technicznej i sieci uzbrojenia terenu, dróg i innych obiektów inżynierskich. Trudnimy się również w wykonywaniu pomiarów powierzchni lokali mieszkalnych oraz elewacji budynków, pomiarów kontrolnych budynków i budowli, pomiarów przemieszczeń i odkształceń obiektów inżynierskich.

Posługujemy się wysokiej jakości sprzętem, dzięki któremu wyniki naszych pomiarów są wiarygodne i dokładne. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów, mających doświadczenie z zakresu geodezji oraz podchodzących do pracy rzetelnie i z zaangażowaniem.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kontakt

Kontakt Geoart Usługi Geodezyjne Artur Denisiuk

Geoart Usługi Geodezyjne Artur Denisiuk, Warszawa

Aktualności

 • biuro geodezyjne

  30.05.2024

  Biuro Geodezyjne Geoart w Warszawie to renomowana firma, która od lat świadczy profesjonalne usługi geodezyjne dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Zespół doświadczonych geodetów gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych prac, takich jak pomiary geodezyjne, podziały nieruchomości czy opracowywanie map do celów projektowych. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i zaawansowanym technologiom Geoart jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom, zapewniając precyzyjne i rzetelne wyniki. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, aby dowiedzieć się więcej o ofercie i umówić się na spotkanie z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Geoart Usługi Geodezyjne Artur Denisiuk


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.