Produkcja stolarki aluminiowej i przeciwpożarowej
Produkcja stolarki aluminiowej i przeciwpożarowej, Rolltech 2, Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 16:00
Wt.
10:00 - 16:00
Śr.
10:00 - 16:00
Cz.
10:00 - 16:00
Pt.
10:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8991300700
REGON: 930453405
Rok założenia:
1995
Branża:

O firmie

Przedsiębiorstwo Rolltech 2 znajduje się we Wrocławiu. Działalność prowadzimy od 1995 roku. Specjalizujemy się w produkcji stolarki aluminiowej i nie tylko. Osobą decyzyjną jest Maria Adamska-Kędzierska.

Oferta

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Specjalizujemy się w produkcji i montażu rolet zabezpieczających. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz właścicieli przedsiębiorstw.

Oferujemy:
  • elewacje,
  • witryny aluminiowe,
  • okna PCV,
  • drzwi aluminiowe,
  • konstrukcje aluminiowe,
  • montaż rolet zabezpieczających.
Pracujemy przy pomocy nowoczesnych urządzeń, które umożliwiają nam sprawną i bezproblemową realizację zleceń. Opieramy się też na wcześniej przygotowanych projektach. Na życzenie klientów podejmujemy się też realizacji nietypowych zleceń.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku, również przy wyborze odpowiedniego produktu z naszej oferty. Specjalizujemy się w produkcji i montażu rolet zabezpieczających, a także stolarki PCV i aluminiowej. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów, dlatego zapewniamy, iż nasze wyroby posłużą Państwu przez wiele lat.

Uzupełnieniem naszego asortymentu są bramy garażowe, konstrukcje całoszklane i okna i drzwi PCV. Dokładamy wszelkich starań, by nasze wyroby cechowały się ogromną funkcjonalnością i były bezawaryjne. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Rolltech 2 we Wrocławiu.

Marki i specjalizacje

Oferujemy pięciokomorowe profile Inoutic Elite, Winkhaus, Romb, VItroterm-Murów, Pilkington

Kontakt

Kontakt Rolltech 2

Rolltech 2, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Rolltech 2