Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7521128887
REGON: 930865579
Rok założenia:
2004
Branża:

Polecane oferty

Wrocław, Jedności Narodowej 84
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług....
Posiadamy ponad piętnastoletnie doświadczeni, co spowodowało, że lista naszych zadowolonych Klientó...
Bielawa, Żeromskiego 44e
W ofercie firmy Glasbud mogą Państwo znaleźć szeroki wybór okien i drzwi, które produkowane są prze...
Dzięki naszemu profesjonalizmowi oraz doświadczeniu, zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Wszystkie ...

Oferta

Szeroki wybór okien i drzwi zewnętrznych, wewnętrznych, parapetów, rolet roletek tekstylnych , żaluzji , bram garażowych .

Jesteśmy przedstawicielem spółki giełdowej Budvar Centrum S.A. ze Zduńskiej Woli. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo pełny asortyment stolarki okiennej i drzwiowej, a także parapety, rolety zewnętrzne , żaluzje oraz roletki tekstylne . Od wielu lat działamy we Wrocławiu i okolicach, dostarczając klientom najwyższej klasy produkty. Na specjalne życzenie podejmujemy się także zleceń w innych regionach kraju oraz poza jego granicami.

Jeżeli szukają Państwo solidnych, a jednocześnie tanich okien , drzwi , rolet , parapetów itp zapraszamy do zapoznania się z propozycjami naszej firmy. Klientom, którzy wybiorą artykuły z naszej oferty, możemy zagwarantować najwyższą jakość, gdyż współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami. Należą do nich między innymi firmy: Budvar , DRE , Centurion , Door-Pol , Delta , Interstal , KMT , Koncajs , Magura , Wimont ...

Polecamy Państwu szeroki wybór zarówno drzwi zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Drzwi wejściowe w naszej ofercie, to nie tylko komfort, solidność i bezpieczeństwo, ale także różnorodne parametry techniczne oraz bogactwo kolorów i wzorów. Każdy sprzedawany przez nas produkt posiada gwarancję producenta.

Nieszczelne okna, które zimą wpuszczają do domu mroźne powietrze, wyglądają mało estetycznie i nie chronią przed hałasem? Jeśli myślą Państwo o ich wymianie na ciepłe i solidne, proponujemy bogaty wybór okien najwyższej jakości, w tym niezwykle popularne okna PCV. Od lat współpracujemy wyłącznie z liderem w branży stolarki okiennej spółką giełdową BUDVAR CENTRUM S.A. ze Zduńskiej Woli .

By w pełni zadowolić naszych klientów i ułatwić Państwu wymianę okien i drzwi, oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również usługi związane z montażem zakupionych u nas produktów. Dysponujemy także własnym transportem, by zawsze bez problemu móc dostarczyć kupione przez Państwa artykuły.

Do współpracy z naszą firma serdecznie zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Gwarantujemy Państwu zawsze miłą obsługę, gotową udzielić fachowej porady. Współpraca z nami to również konkurencyjne ceny w rejonie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do siedziby firmy we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 62 w biurowcu Dolpimy obok Kauflandu !

Kontakt

Kontakt Aleksandra. PW. Handliczek M.

Aleksandra. PW. Handliczek M., Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Aleksandra. PW. Handliczek M.