Okna i drzwi do każdego lokalu
Okna i drzwi do każdego lokalu, Mitbau Sp. z o.o., Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8952024288
REGON: 02224553000000
KRS: 0000475621
Rok założenia:
2013
Branża:

O firmie

Spółka Mitbau z Wrocławia od 1997 roku zajmuje się sprzedażą i montażem okien i drzwi. Oferujemy Państwu systemy okienne i drzwiowe najwyższej jakości. Nasze produkty sprawiają, że mieszkania i biura mają elegancki wygląd.

Ponieważ od wielu lat prowadzimy działalność związaną z produkcją oraz montażem stolarki okiennej i drzwiowej, jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm na Dolnym Śląsku. Naszą ofertę kierujemy w szczególności do Klientów indywidualnych. Cztery razy z rzędu otrzymaliśmy nagrodę - Złoty Laur Klienta. Ponadto nasza firma w 2011 roku podczas targów budowlanych BUDMA otrzymała Order Jakości 2011.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Nasze produkty sprzedajemy głównie na rynku krajowym i w okolicach Wrocławia. Jednak ok 40% towarów jest dostarczanych na rynek europy zachodniej. Oznacza to, że zaufali nam także Klienci z takich krajów jak Niemcy, Holandia i Belgia.

W naszej ofercie posiadamy okna aluminiowe i okna PCV. Podczas produkcji wykorzystujemy jedynie najlepsze komponenty. Wiemy, że dobrze dopasowane i zamocowane okna mogą powstrzymać zużycie energii cieplnej, której koszt stale się zwiększa. Skuteczna izolacyjność cieplna, funkcjonalność, estetyka wykonania oraz niskie koszty inwestycyjne, to cechy, które wyróżniają nasze okna. Wiele lat doświadczenia pozwala nam stworzyć nowoczesne systemy okienne, które są dopasowane do klasycznego i nowoczesnego budownictwa. W oknach stosujemy szkło zespolone energooszczędne w pakietach dwu i trzyszybowych. Ponadto nasze szyby w zależności od materiału wykonania, mogą chronić przed hałasem, włamaniem i przed przypadkowym zranieniem.

W naszym asortymencie sprzedajemy również:
  • drzwi wejściowe PCV,
  • drzwi wejściowe aluminium,
  • drzwi przesuwne PCV,
  • drzwi przesuwne aluminium.
Wykonane przez nas drzwi cechuje również izolacyjność cieplna oraz korzystny stosunek ceny do walorów użytkowych. Drzwi posiadają trzy zawiasy, klamkę drzwiową, zamek wielopunktowy i opcjonalnie uchwyty.

Drzwi aluminiowe są stabilne i odporne na różnego rodzaju odkształcenia. Wyróżnia je skuteczna ochrona przed włamaniem, unikalna stabilność materiału, dobra jakość i estetyczne wzornictwo. Płyty dekoracyjne, jakie stosujemy sprawiają, że powierzchnie są gładkie i eleganckie.

Należy nadmienić, że wszystkie produkty możemy wykonać wedle indywidualnego projektu Klienta.

Zajmujemy się także ogrodami zimowymi, które pozytywnie wpływają na samopoczucie mieszkańców i tworzą dodatkową przestrzeń użytkową lokalu. Dobrze skonstruowane i zamontowane konstrukcje ogrodów powinny być dodatkowym źródłem światła i miejscem relaksu. Nasze projekty można kształtować według własnych życzeń i upodobań. Dajemy możliwość wyboru kolorów, form i wyposażenia.

W sprzedaży mamy również rolety nadstawne, rolety podtynkowe i rolety naelewacyjne. Posiadamy także bramy garażowe o bardzo różnych parametrach, dzięki czemu każdy Klient może wybrać coś dla siebie. Bramy produkujemy na wymiar, a wykończenie można dostosować do potrzeb Klienta. Produkujemy też bramy przemysłowe, solidne i funkcjonalne.

Wszystkie produkty są montowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników w szybkim czasie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Mitbau we Wrocławiu.

Artykuły

Zalety wysokiej jakości okien z tworzyw sztucznych
Zalety wysokiej jakości okien z tworzyw sztucznych
Wysokiej jakości okna z tworzyw sztucznych proponowane przez renomowanych dystrybutorów są zarówno energooszczędne, jak i gwarantują dobrą izolację akustyczną.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Mitbau Sp. z o.o.

Mitbau Sp. z o.o., Wrocław

Opinie (8)

Opinie o firmie Mitbau Sp. z o.o.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Edyta
Edyta
4.0
28.07.2020
Polecam ich okna oraz dodatki takie jak rolety. Dobrze chronią pomieszczenie przed światłem.
Manuela
Manuela
4.0
30.05.2020
Projekt okien jest dla mnie naprawdę wykonany wzorowo.
Tymon
Tymon
5.0
10.03.2020
Nowoczesne i świetnie wyglądające okna, polecam.
Janek
Janek
5.0
05.01.2020
Zamontowali nam okna w całym biurze. Różnica w rachunkach za ogrzewanie jest znaczna.
Adaś
Adaś
5.0
05.11.2019
Polecam tego producenta okien, jest solidny, a jego produkty są trwałe.
Miłosz
Miłosz
5.0
08.09.2019
Usługi wysokiej jakości, montaż trwał krótko. Okna nie przepuszczają powietrza, dzięki czemu po wymianie okien spadła kwota za energię.
Maksymilian
Maksymilian
5.0
19.07.2019
Drzwi, które tutaj kupiłem pasują stylem do mojego domu. Dzięki temu obejście wygląda elegancko. Pomocna obsługa, polecam.
Marysia
Marysia
5.0
24.05.2019
Sprawdzony producent okien, który zajmuje się również montażem nawet w trudnych warunkach. Okna są nowoczesne i wpasowują się w styl budownictwa.