Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1251654366
REGON: 366916675
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Zarządzanie nieruchomościami, Mobil Serwis Konserwacja Sp. z o.o., Marki Mobil Serwis Konserwacja to spółka z siedzibą w Markach, w powiecie wołomińskim, w województwie mazowieckim. Skupia doświadczonych pracowników, którzy przez całą dobę, siedem dni w tygodni dbają o utrzymanie Państwa nieruchomości w należytym stanie technicznym. Usługi świadczone są na rzecz podmiotów gospodarczych, osób fizycznych, instytucji i innych klientów.

Oferta

Profesjonalna obsługa wyróżnia Mobil Serwis na tle konkurencji. Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia i dotrzymywanie terminów. Szybko reaguje na wszystkie zgłoszenia, niezależnie od ich stopnia skomplikowania i odległości jaką musi przebyć ekipa serwisowa. Przedsiębiorstwo gwarantuje też atrakcyjne ceny i duży wybór usług, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie w jego ofercie.

Jakie usługi oferuje Mobil Serwis Konserwacja z Marek?
Oferta przygotowana przez Mobil Serwis jest niezwykle bogata i odnosi się do wszystkich problemów technicznych, jakie mogą mieć ze swoją nieruchomością klienci. Przede wszystkim firma przyjmuje zlecenia związane z serwisowaniem sieci dostarczających media do budynków. Ponadto trudni się pracami remontowo-budowlanymi. Służy również specjalnymi usługami dla biur.

Jakimi pracami serwisowymi zajmuje się Mobil Serwis Konserwacja?
Przez całą dobę firma czeka na zgłoszenia związane z awariami sieci wodno-kanalizacyjnych, gazowych i elektrycznych. Pracownicy z niezbędnymi uprawnieniami w razie potrzeby podstawiają zapasowe agregaty prądotwórcze oraz lokalizują i usuwają usterki. Mogą położyć nowe instalacje, a także zmodernizować już istniejące sieci przesyłowe. Nie ograniczają się tylko do sieci zasilających urządzenia, ale również pracują przy instalacjach odgromowych, oświetleniu, rozdzielniach, a także automatyce i sieciach przeciwpożarowych.

W przypadku awarii wodno-kanalizacyjnych pracownicy przedsiębiorstwa mogą wykonać takie usługi jak:
 • naprawa rur
 • konserwacja hydrantów
 • usuwanie zatorów w instalacjach sanitarnych
 • wymiana separatorów tłuszczu
 • czyszczenie instalacji sanitarnych
 • naprawa instalacji wodnych
Montują również urządzenia sanitarne i instalują nowe systemy wodno-kanalizacyjne. Prace montażowe, a także naprawy i konserwacje wykonują ponadto przy instalacjach gazowych.

Jakie prace remontowo-budowlane realizuje firma Mobil Serwis z Marek?
Przedsiębiorstwo z Marek doskonale odnajduje się w pracach wykończeniowych oraz przy odnawianiu i modernizacji pomieszczeń. Specjaliści montują sufity podwieszane i ścianki działowe oraz kładą na podłogach i ścianach płytki wykonane z glazury i terakoty. Oczywiście malują też wszystkie powierzchnie i skuwają niepotrzebne już płytki. Mogą się też zająć układaniem posadzek betonowych, impregnacją podłożą i myciem podłóg. Wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się też na wykonywanie usług w zakresie elewacji i dachów. W tym pierwszym przypadku firma naprawia, maluje i czyści zewnętrzne i wewnętrzne elewacje, natomiast w drugim przypadku świadczy usługi dekarskie. Wymienia i naprawia pokrycia dachowe, udrażnia rynny i serwisuje piorunochrony. Prace na dachach, takie jak usuwanie śniegu mogą być prowadzone przy użyciu podnośników koszowych. Nadają się też doskonale do ścinania drzew i różnych prac montażowych. Montaż oferowany przez przedsiębiorstwo dotyczy również stolarki otworowej, czyli okien i drzwi. Ponadto firma wymienia szyby, montuje domofony i prowadzi prace stolarskie. Uzupełnieniem oferty budowlanej są aranżacje zieleni i prace brukarskie. Pracownicy firmy mogą ułożyć na Państwa zlecenie chodniki i parkingi oraz naprawić nawierzchnię dróg.

Co warto wiedzieć o usługach świadczonych przez Mobil Serwis dla biur?
Usługi świadczone dla biur to ważny punkt w firmowej ofercie Mobil Serwis. Specjalnie dla klientów prowadzących biura firma organizuje przeprowadzki oraz aranżuje przestrzenie biurowe. Składa i montuje meble, przewozi je, a w pomieszczeniach dzieli przestrzeń ściankami działowymi. Może też zabezpieczyć przewóz ważnych dokumentów.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o Mobil Serwis Konserwacja. Więcej przeczytają Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu. W sprawie usług można się też kontaktować mailowo.

Artykuły

Outsourcingowe usługi podnośnikami
Outsourcingowe usługi podnośnikami
Usługi podnośnikowe związane z wycinką drzew, instalacją ozdób świątecznych, czy też z odśnieżaniem dachów, oferuje w atrakcyjnych cenach firma MS Konserwacje.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Mobil Serwis Konserwacja Sp. z o.o.

Mobil Serwis Konserwacja Sp. z o.o., Marki

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Mobil Serwis Konserwacja Sp. z o.o.

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Łukasz
Łukasz
5,0
19.03.2019
Fachowcy. W ciągu godziny od zgłoszenia byli już u mnie i zajęli się awarią prądu. Okazało się, że uszkodzenie jest poważne, ale mieli zapasowy agregat, więc mogłem kontynuować pracę. A w tym czasie oni usunęli usterkę.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0