przyjazna Nieruchomości - zarządzanie, ABAKUS Zarządzanie nieruchomościami Sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
07:30 - 14:30
Śr.
07:30 - 14:30
Cz.
10:00 - 14:00
Pt.
07:30 - 14:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5252229710
REGON: 017475448
Rok założenia:
2002

O firmie

Przedsiębiorstwo Abakus znajduje się w Warszawie. Na rynku jesteśmy obecni od 2002 roku. Zajmujemy się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi. Posiadamy 20-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Poza cenną wiedzą możemy poszczycić się także pozytywną renomą. Zależy nam na zapewnieniu lokatorom i mieszkańcom bezpieczeństwa oraz komfortu życia.

Do naszych obowiązków należy:
  • obsługa wspólnot mieszkaniowych,
  • obsługa techniczna nieruchomości,
  • zarządzanie nieruchomościami,
  • prowadzenie księgowości,
  • konserwacja instalacji domofonowej,
  • konserwacja instalacji wodnych,
  • finansowanie remontów.
Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala nam na systematyczne prowadzenie księgowości i dokumentacji danej wspólnoty mieszkaniowej. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Do dyspozycji obsługiwanych przez nas wspólnot mieszkaniowych pozostają dwaj licencjonowani zarządcy, inspektorzy dysponujący uprawnieniami sanitarnymi oraz budowlanymi, administrator oraz zespół wykwalifikowanych księgowych.

Dodatkowo zajmujemy się modernizacją instalacji grzewczych, instalacji elektrycznych oraz wodnych. Ponadto zajmujemy się pozyskiwaniem kredytów na ocieplenie budynków. Zapewniamy również opiekę prawniczą. Od lat współpracujemy z firmami remontowymi, sprzątającymi, ogrodniczymi, a także instalatorskimi. Na życzenie Klienta zapewniamy usuwanie śniegi i zamiatanie trawników oraz usługi w zakresie pielęgnacji zieleni. Możemy także nawiązać współpracę z serwisem sprzątającym. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalną obsługę.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Abakus w Warszawie.

Artykuły

Jaki zakres ma zarządzanie księgowością nieruchomości? - ABAKUS Zarządzanie nieruchomościami
Jaki zakres ma zarządzanie księgowością nieruchomości? - ABAKUS Zarządzanie nieruchomościami
Administracja nieruchomości obejmuje również prowadzenie księgowości wspólnoty mieszkaniowej. Oznacza to m.in. prowadzenie pełnej dokumentacji finansowej.

Wideo

Kontakt

Kontakt ABAKUS Zarządzanie nieruchomościami Sp. z o.o.

ABAKUS Zarządzanie nieruchomościami Sp. z o.o., Warszawa

Opinie (2)

Opinie o firmie ABAKUS Zarządzanie nieruchomościami Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Grześ
Grześ
5.0
22.05.2022
Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich zarządzania.
Daniel
Daniel
5.0
09.03.2022
Dzień dobry. Z mojej strony chciałbym polecić firmę Abakus. Pracują tam kompetentne osoby, które doskonale znają się na swoich obowiązkach :D