Specjaliści w obsłudze nieruchomości
Specjaliści w obsłudze nieruchomości, Kpzn Nieruchomości Sp. z o.o. Zarządzanie nieruchomościami., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1132846208
REGON: 14529952900000
KRS: 0000395039
Rok założenia:
2011

O firmie

Kpzn Nieruchomości to firma, którą znajdziecie w Warszawie. Oferujemy usługi zarządzania nieruchomościami komercyjnymi i wspólnot mieszkaniowych. Wszystkie działania prowadzimy rzetelnie. Wspieramy zarządy wspólnot i ułatwiamy życie obsługiwanych przez nas budynków.

Oferta

W ramach naszej działalności pełnimy funkcję zarządu wspólnoty mieszkaniowej lub wspieramy wcześniej wybrany zarząd w administrowaniu nieruchomością. Zatrudniamy kompetentnych pracowników, w tym licencjonowanych zarządców czy administratorów. Działa u nas również dział księgowy. Realizację prac konserwacyjnych zlecamy sprawdzonym zespołom technicznym.

Podczas organizowana wspólnoty mieszkaniowej pełnimy obowiązki związane z uzyskaniem numerów NIP i REGON, przygotowywania wewnętrznych regulaminów i procedur oraz zakładania rachunku bankowego. Na etapie przejmowania obowiązków dokonujemy rozliczeń z dotychczasowym administratorem, przeprowadzamy audyt faktyczny i prawny oraz przygotowujemy raport dla zarządu.

Przygotowujemy zebrania właścicieli wraz z pełną dokumentacją i wszystkimi trybami głosowań, uczestniczymy w kontrolach prowadzonych przez podmioty zewnętrzne, przygotowujemy uchwały, regulaminy i statuty oraz wykonujemy inne czynności związane zz obsługą administracyjno-prawną nieruchomości.

Zajmujemy się obsługą nieruchomości w zakresie eksploatacji. Wyszukujemy specjalistów i negocjujemy z nimi warunki współpracy, sprawujemy bieżący nadzór nad utrzymaniem czystości porządku, wykonujemy coroczne rozliczenia kosztów energii, odprowadzania ścieków, wywozu nieczystości i centralnego ogrzewania oraz wiele innych usług.

W ramach obsługi technicznej nieruchomości prowadzimy aktualną dokumentację techniczną obiektu wraz z jej archiwizacją czy dbamy o konserwację urządzeń technicznych.

W zakres wykonywanych przez nas usług wchodzi także obsługa finansowa, która obejmuje między innymi rozliczenia PIT, CIT i VAT czy przygotowywanie obowiązkowych sprawozdań.

Artykuły

Na czym polega obsługa techniczna nieruchomości, którą w ramach kompleksowego zarządzania nieruchomościami oferuje firma KPZN Nieruchomości?
Na czym polega obsługa techniczna nieruchomości, którą w ramach kompleksowego zarządzania nieruchomościami oferuje firma KPZN Nieruchomości?
Obsługa techniczna nieruchomości to jeden z obowiązków zarządcy nieruchomości. Zajmuje się nią m.in. KPZN Nieruchomości. Sprawdź, co dokładnie obejmuje.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kpzn Nieruchomości Sp. z o.o. Zarządzanie nieruchomościami.

Kpzn Nieruchomości Sp. z o.o. Zarządzanie nieruchomościami., Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Kpzn Nieruchomości Sp. z o.o. Zarządzanie nieruchomościami.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.