przyjazna Nieruchomości - zarządzanie, Administrator Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1132639113
REGON: 140692423
KRS: 0000267535
Rok założenia:
2006

O firmie

Administrator to spółka z Warszawy, prowadząca działalność na obszarze stolicy. Firma, której początki sięgają 2006 roku, zajmuje się administrowaniem nieruchomościami. Wykonuje usługi na zlecenie osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i wspólnot mieszkaniowych.

Oferta

Czystość, bezpieczeństwo, niski koszt utrzymania budynku i należyty stan instalacji to zagadnienia bliskie właścicielom nieruchomości i ich mieszkańcom. Zapewnienie ich wymaga odpowiedniego administrowania obiektami i ich otoczeniem, a to jest możliwe do osiągnięcia tylko przy dużym doświadczeniu, korzystaniu z pomocy zaufanych firm usługowych i zaangażowaniu się w proce zarządzania. Gwarantuje to klientom firma Administrator, która od kilkunastu lat działa w branży zarządzania nieruchomościami. Zajmuje się administrowaniem budynkami i gruntami należącymi do wspólnot mieszkaniowych oraz nieruchomościami komercyjnymi. W każdym przypadku firma gwarantuje dotrzymywanie terminów, wysoką jakość usług i atrakcyjne ceny. Administrator wykonuje różne prace, w tym zapewnia obsługę księgową, wizytuje budynki i wynajmuje podwykonawców do zaspokojenia takich potrzeb jak:
  • sprzątanie nieruchomości,
  • konserwacja budynków,
  • ochrona obiektów.
Firma pomaga też w tworzeniu nowych wspólnot mieszkaniowych, zarówno od podstaw, jak i poprzez odłączenie od już istniejących podmiotów.

Dodatkowe informacje o spółce Administrator dostępne są na stronie internetowej. Pytania związane z firmowymi usługami można kierować na pocztę e-mailową albo zadawać je telefonicznie.


Artykuły

Administrator sp. z o.o.: Administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi – klucz do sukcesu w zarządzaniu nieruchomościami
Administrator sp. z o.o.: Administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi – klucz do sukcesu w zarządzaniu nieruchomościami
Administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi to proces, który wymaga szerokiej wiedzy oraz umiejętności zarządzania. Czym zajmuje się administrator? Sprawdź!

Wideo

Kontakt

Kontakt Administrator Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Administrator Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Warszawa

Opinie (8)

Opinie o firmie Administrator Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Wiktoria
Wiktoria
5.0
31.05.2022
Budynki są w odpowiednim stanie technicznym. Firma Administrator dba o kontrole stanu technicznego i usuwanie wszelkich awarii.
Zbi_Gniew
Zbi_Gniew
5.0
17.03.2022
Moje lokale przynoszą większe zyski, od kiedy Administrator nimi zarządza. Znają się świetnie na swojej pracy.
Koles777
Koles777
4.0
20.01.2022
Wynajęli sumiennych podwykonawców, jeśli chodzi o sprzątanie obiektów. W końcu jest tu czysto!
Ola
Ola
5.0
19.11.2021
Od kiedy Administrator zarządza naszym osiedlem, jest zdecydowanie czyściej. Dobrze, że przejęli odpowiedzialność za budynki i ich otoczenie.
Wiola
Wiola
5.0
04.09.2021
Najlepsza współpraca, jeśli chodzi o zarządzanie nieruchomościami. W Warszawie nie ma lepszej firmy.
Aleksander
Aleksander
5.0
10.07.2021
Polecam tych zarządców nieruchomościami. Znają się na swoich usługach.
Hubert
Hubert
5.0
30.05.2021
Od kiedy nasza wspólnota mieszkaniowa współpracuje z firmą Administrator, praktycznie w każdym aspekcie się poprawiło. Księgowość jest przejrzysta, a mieszkańcy są zadowoleni, ponieważ budynki są czyste, a instalacje sprawne technicznie.
Janusz
Janusz
5.0
12.03.2021
Jako właściciel nieruchomości komercyjnych i mieszkalnych doceniam, że firma Administrator profesjonalnie zajmuje się zarządzaniem budynkami i ich otoczeniem. Dzięki temu mieszkańcy i osoby prowadzące działalność w należących do mnie lokalach mają pewność, że nic nie zakłóci ich spokoju, a ja nie muszę się tłumaczyć.