Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
08:00 - 18:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5421010056
REGON: 050031013
Dodatkowe kontakty:
Rok założenia:
1993
Branża:

O firmie

Nazywam się Mieczysław Pałkiewicz, prowadzę Biuro Tłumaczeń Technicznych, znajdujące się w Białymstoku. W mojej pracy skupiam się na przekładach dokumentacji technicznej. Usługi translatorskie wykonuję już od 25 lat. Zachęcam do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Zapewniamy Państwu profesjonalne i szczegółowo dopracowane tłumaczenia dokumentacji technicznej urządzeń. Nasze usługi obejmują również linie technologiczne w przemyśle, korespondencję, umowy handlowe oraz artykuły naukowe.

W Biurze Tłumaczeń Technicznych zatrudniamy doświadczonych tłumaczy mogących pochwalić się szerokim zasobem słownictwa technicznego.

Przekładamy z i na język:
  • angielski,
  • francuski,
  • rosyjski,
  • niemiecki,
  • włoski.
W naszej codziennej pracy wspomagamy się programem CAT. Tłumaczymy pliki do składów w drukarniach: xtg oraz mif. Instrukcje, które tłumaczymy zachowują swą oryginalną treść.

Co więcej, zajmujemy się tłumaczeniami instrukcji obsługi, bezpieczeństwa oraz konserwacji. Dokumentacja ta zezwala na dopuszczenie urządzeń i linii produkcyjnych do ruchu. Oferujemy usługi tłumaczeniowe dotyczące budowy maszyn i urządzeń, komunikaty na wyświetlaczach komputerów sterujących liniami technologicznymi, atesty, projekty, deklaracje czy też certyfikaty.

Współpracują z nami kontrahenci, którzy są przedstawicielami wielu renomowanych polskich i światowych firm. Liczba Klientów i zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni, bez wątpienia świadczy o naszym profesjonalizmie i najwyższej jakości usług. Szanujemy Państwa czas, dlatego dochowujemy ustalonych terminów. Co istotne, dbamy o poufność wszelkiej dokumentacji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Biura Tłumaczeń Technicznych w Białymstoku.

Zakres działalności

Rodzaj tłumaczenia
Specjalizacja tłumaczeniowa
Zasięg działalności
Międzynarodowy

Kontakt

Kontakt Mieczysław Pałkiewicz Biuro Tłumaczeń Technicznych

Mieczysław Pałkiewicz Biuro Tłumaczeń Technicznych, Białystok

Opinie (0)

Opinie o firmie Mieczysław Pałkiewicz Biuro Tłumaczeń Technicznych