Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1132832407
Dodatkowe kontakty:

507 120 718

Rok założenia:
2011
Branża:

O firmie

MBM Partners to firma ubezpieczeniowa, która mieści się w Warszawie. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1997 roku oferując kompleksowe pakiety ubezpieczeniowe zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm.

Oferta

Z myślą o bezpieczeństwie klientów i ich rodzin oferujemy pełną gamę pakietów ubezpieczeniowych, które zapewnią ochronę przed skutkami nieszczęśliwych zdarzeń w codziennym życiu. Ponadto zapewniamy duży wybór ubezpieczeń różnych firm.

Proponujemy kompleksową ochronę ubezpieczeniową osobom fizycznym, osobom prawnym lub jednostkom organizacyjnym nieposiadającym osobowości prawnej i prowadzącym działalność gospodarczą w zakresie m.in. ubezpieczeń od kradzieży z włamaniem, rabunku i dewastacji, ubezpieczeń sprzętu elektronicznego oraz następstw nieszczęśliwych wypadków i wiele innych.

W naszej ofercie znajdują się ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym, m.in. lekarza, nauczyciela, księgowego. Oferujemy również obowiązkowe ubezpieczenie OC, AC, ZK, ASS, NNW oraz OP.

Ponadto polecamy ubezpieczenie domu, turystyczne i zdrowotne.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i podjęcia współpracy z firmą MBM Partners.

Kontakt

Kontakt MBM Partners Sp. z o.o.

MBM Partners Sp. z o.o., Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie MBM Partners Sp. z o.o.