Ubezpieczenia majątkowe, samochodowe i na życie
Ubezpieczenia majątkowe, samochodowe i na życie, Continental Elżbieta Gaszyńska Agencja ubezpieczeniowa, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9510051946
REGON: 010412858
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Agencja ubezpieczeniowa Continental, którą prowadzi Elżbieta Gaszyńska, mieści się w Warszawie. Funkcjonujemy na rynku nieprzerwanie od 1993 roku. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta i doskonale przygotowaną ofertę ubezpieczeń.

Zapraszamy do naszego biura
ul. Na Uboczu 3
tel. 22 6581717

Oferta

Zajmujemy się sprzedażą polis ubezpieczeniowych. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy z różnych branż. W trosce o Państwa komfort oferujemy szeroką gamę pakietów, które zapewnią ochronę przed skutkami nieszczęśliwych zdarzeń w codziennym życiu.

Oferta agencji ubezpieczeniowej Continental to przede wszystkim:
 • ubezpieczenia komunikacyjne,
 • ubezpieczenia majątkowe,
 • ubezpieczenia zdrowotne,
 • ubezpieczenia wyjazdów zagranicznych,
 • ubezpieczenia finansowe,
 • ubezpieczenia indywidualne.
Porównujemy oferty renomowanych ubezpieczalni i pomagamy dokonać najkorzystniejszego dla naszych klientów wyboru. Przeznaczamy maksymalną ilość czasu na wyszukanie idealnej oferty dostosowanej do Państwa indywidualnych oczekiwań.

Zapraszamy do skorzystania z oferty agencji ubezpieczeniowej Continental.

Kontakt

Kontakt Continental Elżbieta Gaszyńska Agencja ubezpieczeniowa

Continental Elżbieta Gaszyńska Agencja ubezpieczeniowa, Warszawa

Aktualności

 • stłuczka

  07.09.2023

  W Polsce posiadanie ubezpieczenia komunikacyjnego jest wymagane przez prawo. Ubezpieczenie to ma na celu zapewnienie odszkodowania za wszelkie szkody wyrządzone przez ubezpieczonego kierowcę zarówno osobom trzecim, jak i ubezpieczonemu pojazdowi. Wysokość polisy zależy od rodzaju wybranego ubezpieczenia. Posiadając odpowiedni rodzaj zabezpieczenia, możesz być spokojny wiedząc, że jesteś chroniony w razie wypadku lub innych nieprzewidzianych okoliczności.

 • ubezpieczenie turystyczne

  22.07.2023

  Ubezpieczenie turystyczne to ważny element każdej zagranicznej podróży. Zapewnia ochronę przed nieoczekiwanymi kosztami związanymi z opieką medyczną, utratą bagażu i innymi nagłymi wypadkami. Polisa może być dostosowana do indywidualnych potrzeb, zapewniając pokrycie kosztów dla każdego miejsca na świecie. Dzięki odpowiedniemu ubezpieczeniu turyści mogą cieszyć się spokojem, wiedząc, że są chronieni bez względu na to, dokąd ich podróż zaprowadzi.

 • polisa na życie

  14.05.2023

  Ubezpieczenia na życie to forma ubezpieczenia, która może zagwarantować bezpieczeństwo finansowe Twojej rodziny w przypadku Twojego niefortunnego odejścia. Tego rodzaju ubezpieczenie może pomóc zmniejszyć obciążenie finansowe, również w razie potrzeby leczenia czy rehabilitacji. Oferujemy indywidualne i grupowe ubezpieczenia zdrowotne dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Opinie (0)

Opinie o firmie Continental Elżbieta Gaszyńska Agencja ubezpieczeniowa


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.