Ubezpieczenia wszystkich produkcji filmowych
Ubezpieczenia wszystkich produkcji filmowych, Makonline Ubezpieczenia Koncertów Wystaw Nagród Dzieł Sztuki, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1182101137
REGON: 14739100900000
KRS: 0000521637
Rok założenia:
2014
Branża:

O firmie

Prowadzimy firmę MAKonLine Ubezpieczenia, która znajduje się w Warszawie. Jesteśmy specjalistami w ubezpieczeniach koncertów, wystaw, nagród i dzieł sztuki. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Oferta

Oferujemy ubezpieczenia wszystkich rodzajów produkcji filmowych. Nieważne czy tworzysz teledysk, program telewizyjny, spot reklamowy, serial, czy film dokumentalny – mamy ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb. Proponujemy polisy w takim zakresie, jak między innymi: niepojawienie się kluczowych osób na planie, odpowiedzialność cywilna ogólna, OC pracodawcy, niedostępność lokacji z powodu gwałtownej pogody.

W naszej ofercie znajdziecie ubezpieczenia koncertów i innych eventów. U nas kupicie polisy, które obejmują między innymi: odpowiedzialność cywilną organizatora imprezy, sprzęt i dekoracje, suknie ślubne i prezenty, instrumenty muzyczne czy stoisko wystawcy.

W zakresie ubezpieczeń dzieł sztuki oferujemy ubezpieczenie wystaw na bazie warunków „od gwoździa do gwoździa”, galerii domów aukcyjnych oraz cargo. Ubezpieczamy też wystawy i prywatne kolekcje.

Współpracujemy też z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą, oferując im ubezpieczenia Errors & Omissions, które zabezpieczają błędy i przeoczenia przedsiębiorcy.


Artykuły

Ubezpiecz swój event - bezpieczeństwo z MAKonLine Ubezpieczenia
Ubezpiecz swój event - bezpieczeństwo z MAKonLine Ubezpieczenia
Jeśli planujesz organizować event, warto zadbać o jego bezpieczeństwo. Firma MAKonLine oferuje ubezpieczenie, które chroni przed nieprzewidzianymi sytuacjami.

Kontakt

Kontakt Makonline Ubezpieczenia Koncertów Wystaw Nagród Dzieł Sztuki

Makonline Ubezpieczenia Koncertów Wystaw Nagród Dzieł Sztuki, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Makonline Ubezpieczenia Koncertów Wystaw Nagród Dzieł Sztuki


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.