Tłumaczenia dokumentów
Tłumaczenia dokumentów, Liliana SadowskaTłumacz przysięgły jęz. niemieckiego, Zielona Góra

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9291075905
REGON: 970486394
Rok założenia:
1996

O firmie

Biuro tłumaczeń, którego właścicielem jest Liliana Sadowska, znajduje się w Zielonej Górze. W naszej placówce zatrudnieni są doświadczeni tłumacze przysięgli z języka niemieckiego, którzy szybko i sprawnie wykonają każdy przekład. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1996 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie.

Oferta

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu tłumaczeń przysięgłych z języka niemieckiego i na język niemiecki. Jesteśmy biurem tłumaczeń godnym zaufania. Zatrudnieni wykwalifikowani pracownicy podejmują się nawet najbardziej skomplikowanych tłumaczeń, gdyż pozwalają im na to nabyte kompetencje.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Wszelkie przekłady, jakie wykonujemy, cechują się precyzyjnym, fachowym tłumaczeniem dostosowanym do rodzaju tekstu. Wyróżnia nas bardzo dobra znajomość kultury naszego zachodniego sąsiada, a także duży zasób słownictwa i wyrażeń.

Wykonujemy tłumaczenia ustne i pisemne. Zajmujemy się przekładami prawniczymi i ekonomicznymi. Wszystkie tłumaczenia dokumentów są objęte zawsze klauzulą poufności i są ściśle regulowane przepisami prawnymi. Na życzenie Klienta, przetłumaczymy także korespondencję. Otrzymane od nas przetłumaczone dokumenty zawierają niezbędne elementy, są rejestrowane i opieczętowane oraz zostają dostarczone we właściwy sposób.

Bardzo dbamy, aby realizować tłumaczenia zgodnie z ustalonym terminem, ponieważ bardzo szanujemy Państwa czas.

Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współprac z naszym biurem tłumaczeniowym Liliany Sadowskiej.

Kontakt

Kontakt Liliana SadowskaTłumacz przysięgły jęz. niemieckiego

Liliana SadowskaTłumacz przysięgły jęz. niemieckiego, Zielona Góra

Opinie (0)

Opinie o firmie Liliana SadowskaTłumacz przysięgły jęz. niemieckiego