Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6921052845
REGON: 390546685
Rok założenia:
1996

O firmie

Nazywam się Zofia Kaczyńska i jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Zapraszam instytucje, przedsiębiorstwa i osoby prywatne do korzystania z usług mojego Biura Tłumaczeń kontakt, mieszczącego się w Lubinie, w woj. dolnośląskim.

Oferta

Jestem tłumaczem przysięgłym od 1997 roku. Przez ten czas zdobyłam cenne doświadczenie oraz szerokie grono zadowolonych klientów z terenu Zagłębia Miedziowego.

Wykonuję tłumaczenia poświadczone różnego typu dokumentów, takich jak zaświadczenia, dyplomy, świadectwa szkolne, akty USC, a także dokumenty CEIDG, ZUS, US i innych instytucji państwowych.

Tłumaczę też dokumenty prawnicze, jak akty notarialne, wyroki sądowe, dokumenty KRS i KRK, wyciągi z ksiąg wieczystych, a także techniczne, np. dokumenty samochodowe, certyfikaty, instrukcje obsługi, instrukcje bhp, karty charakterystyki, orzeczenia.

Często mam też do czynienia z dokumentami handlowymi, takimi jak specyfikacje przetargowe, umowy, faktury, świadectwa pracy, korespondencja handlowa, bilanse, materiały reklamowe. Chętnie podejmuję się tłumaczenia dokumentów medycznych: wypisów szpitalnych, zaświadczeń lekarskich, wyników badań obrazowych oraz wielu innych.

Oferuję także tłumaczenie ustne posiedzeń, negocjacji, szkoleń oraz tłumaczenia ustne w urzędach i w kancelariach notarialnych.

Klientom zapewniam profesjonalne wykonanie tłumaczenia, korzystną cenę, terminowość i poufność.

Proszę o kontakt telefoniczny. Przyjmuję również zlecenia droga mailową.

Zapraszam do skorzystania z moich usług!

Zakres działalności

Specjalizacja tłumaczeniowa
Zasięg działalności
Lokalny

Więcej informacji

  • Strona internetowa firmy zobacz

Kontakt

Kontakt Kontakt Biuro tłumaczeń Zofia Kaczyńska

Kontakt Biuro tłumaczeń Zofia Kaczyńska, Lubin

Opinie (0)

Opinie o firmie Kontakt Biuro tłumaczeń Zofia Kaczyńska