Kompleksowe usługi geodezyjno-kartograficzne
Kompleksowe usługi geodezyjno-kartograficzne, Leszek Nowicki Geodeta uprawniony, Września

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7891006165
Rok założenia:
1995

O firmie

Nazywam się Leszek Nowicki. Od 30 lat jestem geodetą uprawnionym i prowadzę własną firmę. Siedziba zlokalizowana jest we Wrześni, na terenie województwa wielkopolskiego. Specjalizuję się w świadczeniu usług geodezyjnych i kartograficznych.

Oferta

Posiadam trzydziestoletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zyskałem zaufanie wielu klientów, zarówno indywidualnych, jak i właścicieli przedsiębiorstw. Świadczę kompleksowe usługi z zakresu geodezji. Pracuję przy pomocy specjalistycznego i nowoczesnego sprzętu, który umożliwia mi wykonywanie bardzo dokładnych pomiarów. Korzystam też z nowoczesnych technologii, za pomocą których sporządzam wszystkie mapy i projekty.
Oferuję:
  • sporządzanie map do celów projektowych
  • sporządzanie map cyfrowych, analogowych i sytuacyjno-wysokościowych
  • podział nieruchomości
  • wznawianie granic
  • rozgraniczenia terenu
  • wytyczanie budynków
Dodatkowo zajmuję się ewidencją gruntów i działek, sprawnie przeprowadzam scalanie i wymianę gruntów pod budownictwo. Przeprowadzam także szereg inwentaryzacji powykonawczych. Pomagam klientom w wypełnieniu i złożeniu dokumentów, potrzebnych do uzgodnienia projektu w Zespole Uzgodnień Dokumentacji Projektowej. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie poświęcając maksimum czasu. Priorytetem jest dla mnie Państwa zadowolenie. W razie potrzeby odpowiem na wszystkie pytania osobiście lub telefonicznie.
Serdecznie zapraszam do korzystania z moich usług. Wierzę, że to będzie owocna współpraca.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Leszek Nowicki Geodeta uprawniony

Leszek Nowicki Geodeta uprawniony, Września

Opinie (0)

Opinie o firmie Leszek Nowicki Geodeta uprawniony

Tagi