Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 20:00
Wt.
08:00 - 20:00
Śr.
08:00 - 20:00
Cz.
08:00 - 20:00
Pt.
08:00 - 20:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7861090072
REGON: 630290208
Rok założenia:
1995

Polecane oferty

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę z zakresu geodezji i kartografii, dzięki ...
Posiadam trzydziestoletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zyskałem zaufanie wielu klientów, z...
Głównym profilem naszej działalności są w pełni kompleksowe usługi geodezyjno-kartograficzne. Nasza...
Dzięki wieloletniej praktyce, precyzyjnemu sprzętowi i zaangażowaniu pracowników firmy Geo-Cad może...

O firmie

Nazywam się Sławomir Grześkowiak i jestem geodetą. Moje biuro znajduje się w Środzie Wielkopolskiej. Działalność prowadzę od 1995 roku. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług geodezyjnych oraz kartograficznych.

Oferta

Głównym profilem działalności naszej firmy jest wykonywanie różnego rodzaju prac z zakresu szeroko pojętej geodezji. Posiadamy dwudziestodwuletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Zakres naszych obowiązków obejmuje podział nieruchomości, tyczenie budynków oraz obsługa geodezyjno-kartograficzna. Dysponujemy różnego rodzaju specjalistycznymi sprzętami geodezyjnymi, za pomocą których możemy wykonać bardzo dokładne badania w terenie oraz pomiary kontrolne. Specjalizujemy się także w wykonywaniu różnego rodzaju map numerycznych, map do celów projektowych i map do celów prawnych.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Umiejętności praktyczne i wiedzę teoretyczną potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku, a w razie potrzeby odpowiemy na wszelkie pytania z Państwa strony. Geodezja to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z dokładnością i ogromnym zaangażowaniem. Stawiamy na rozwój, dlatego uczestniczymy w licznych szkoleniach i kursach, które podnoszą nasze kwalifikacje.

Do naszych obowiązków należy także wykonywanie pomiarów objętości ziemi, wznawianie granic, tyczenie obiektów budowlanych oraz domków jednorodzinnych. Używamy specjalnych farb to tyczenia, a także tachimetrów, które służą nam do pomiaru kątów poziomych, pionowych i różnych odległości.

Dla klientów przygotowujemy dokumentację geodezyjną, która spełnia wszelkie przepisy zawarte w prawie budowlanym. Pomagamy też uzyskać pozwolenie na budowę. W naszych opracowaniach znajdują się informacje dotyczące głównych punktów budowli, przebiegu osi i linii rozgraniczających, linii zabudowy oraz usytuowania obiektów budowlanych.

Dodatkowo zajmujemy się wznawianiem i stabilizacją znaków granicznych oraz zakładaniem reperów roboczych. Pomoc geodety jest nieoceniona na każdym etapie, a ponadto niweluje możliwość wystąpienia błędów i pomyłek, które niosą za sobą negatywne skutki dla całości inwestycji budowlanych.

Od lat współpracujemy z klientami indywidualnymi i różnymi firmami. Jesteśmy otwarci na wskazówki i uwagi co do naszych realizacji. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy w Środzie Wielkopolskiej.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania owocnej współpracy z firmą geodety, Sławomira Grześkowiaka.

Kontakt

Kontakt Sławomir Grześkowiak Usługi geodezyjno kartograficzne

Sławomir Grześkowiak Usługi geodezyjno kartograficzne, Środa Wielkopolska

Opinie (0)

Opinie o firmie Sławomir Grześkowiak Usługi geodezyjno kartograficzne