Kompleksowe pomoc prawna
Kompleksowe pomoc prawna, Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Menz, Gniezno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7842408751
REGON: 368220883
Branża:

O firmie

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosza Menz zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług prawnych dla podmiotów gospodarczych, jak i indywidualnych.

Kancelaria specjalizuje się w reprezentacji klientów w sporach sądowych i mediacyjnych (głównie gospodarczych, lecz również cywilnych i karnych). Kancelaria oferuje pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, handlowego, prawa spółek handlowych, prawa własności intelektualnej i mediów, nowych technologii, a także prawa karnego.

Kancelaria stawia na skuteczność i profesjonalizm. Celem Kancelarii jest zrozumienie potrzeb Klienta i świadczenie usług na najwyższym poziomie, które w jak największym stopniu będą odpowiadały tym potrzebom.

Podejmuje się także szczególnie trudnych wyzwań, wymagających wiedzy eksperckiej, dużego nakładu pracy i szybkiego reagowania.

Dba o rzetelność udzielanych porad oraz zgodność działania z prawem i zasadami etyki zawodowej.

Certyfikaty i dyplomy

Bartosz Menz – Radca Prawny

Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe na kierunku Polityka compliance w organizacji w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie – najlepszej według rankingu dziennika Financial Times biznesowej uczelni w Europie Środkowej.

Doświadczenie zdobywa jako właściciel kancelarii oraz manager / in-house lawyer w firmie będące liderem segmentu modern convenience w Polsce.

Oferta

Podstawą działalności radcy prawnego Bartosza Menza jest prowadzenie spraw sądowych i mediacyjnych. Prawnik oferuje indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i zachowanie powierzonych informacji w tajemnicy. Reprezentuje klientów kancelarii przez sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi oraz organami administracji publicznej. Jeśli zajdzie taka potrzeba radca może prowadzić także sprawy rozpatrywane przez Sąd Najwyższy. Pomoc obejmuje m. in. sporządzanie pism przedprocesowych i procesowych, takich jak pozwy, skargi, zażalenia i odwołania. Usługi prawne dotyczą takich dziedzin jak:
  • prawo gospodarcze
  • prawo handlowe
  • prawo spółek handlowych
  • prawo własności intelektualnej i mediów
  • prawo cywilne
  • prawo rodzinne
  • prawo opiekuńcze
  • prawo karne
Bartosz Menz zajmuje się zastępstwem procesowym w wymienionych dziedzinach oraz zapewnia kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Wykonuje audyty prawne, sporządza umowy, a także wdraża w firmach klientów postanowienia RODO. Usługi, które wykonuje to również windykacja należności oraz rozmaite zagadnienia związane z prawem rodzinnym. Radca prawny prowadzi sprawy rozwodowe, separacyjne, alimentacyjne i o podział majątku. Ponadto reprezentuje klientów w trakcie rozpraw dotyczących zaprzeczenia lub potwierdzenia ojcostwa.

Dodatkowe informacje dotyczące kancelarii Bartosza Menza znajdą Państwo na stronie internetowej. Kontakt z radcą prawnym można nawiązać telefonicznie lub mailowo.

Artykuły

Pomoc radcy prawnego dla podmiotów gospodarczych – zakres nowoczesnych usług
Pomoc radcy prawnego dla podmiotów gospodarczych – zakres nowoczesnych usług
Obecnie wielu przedsiębiorców korzysta z pomocy radców prawnych w zakresie takich dziedzin, jak: audyty prawne, prawo autorskie, czy ochrona danych osobowych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Menz

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Menz, Gniezno

Opinie (4)

Opinie o firmie Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Menz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Andrzej
Andrzej
5.0
20.07.2019
Pan Bartosz przygotowuje dla mnie umowy i udziela mi porad związanych z różnymi dziedzinami prawa. Ma świeże spojrzenie na wiele kwestii i to bardzo mi odpowiada.
Michał
Michał
5.0
10.05.2019
Prowadzę firmę i korzystam z pomocy prawnej tej kancelarii. Radca doskonale orientuje się w przepisach, dlatego jestem spokojny o działalność gospodarczą.
Kinga
Kinga
5.0
30.03.2019
Jestem bardzo zadowolona z pomocy Bartosza Menza. Radca prowadzi moją sprawę rozwodową i wywalczył dla mnie spore korzyści majątkowe.
Miłosz
Miłosz
5.0
20.01.2019
W końcu znalazłem prawnika, któremu zależy na pozytywnym zakończeniu sprawy. Dziękuję bardzo Panu Bartoszowi za pomoc.