Pełna księgowość
Pełna księgowość, BM Consulting Beata Małowiecka, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9511362565
REGON: 146234710
Rok założenia:
2012

O firmie

Biuro rachunkowe BM Consulting rozpoczęło swoją działalność w 2012 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Właścicielką firmy jest Beata Małowiecka. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności są usługi rachunkowe. Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę w zakresie księgowości, kadr i płac, outsourcingu kadr i księgowości oraz audytu finansowego i procesów. Oprócz tego udzielamy doradztwa gospodarczego, prawnego i podatkowego.

Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. Składamy niezbędne deklaracje, reprezentujemy klienta przed organami kontroli skarbowej i wyprowadzamy zaległości finansowe. Oprócz tego sporządzamy umowy cywilno-prawne i umowy o pracę, prowadzimy akta osobowe pracowników i wydajemy niezbędną dokumentację.

W ofercie znajdą Państwo również:
  • sporządzanie list płac,
  • przesyłanie miesięcznych deklaracji rozliczeniowych,
  • przygotowywanie wniosków do Urzędu Pracy, starostwa, wojewody,
  • rejestracja i likwidacja podmiotów,
  • pomoc przy zakładaniu spółek KRS,
  • przygotowywanie umów, uchwał, wniosków, formularzy,
  • rozwiązywanie umów w ramach likwidowania spółki, oddziału, przedstawicielstwa,
  • mediacje między wspólnikami.
Dodatkowo przeprowadzamy audyt procesów, czyli okresową weryfikację, czy wymagania dla danego procesu usługowego, bądź produkcyjnego, zostały spełnione. Prowadzimy też audyty podatkowe i finansowe.

W ramach doradztwa prawnego i podatkowego pomagamy osobom fizycznym w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania, korzystania z ulg i przy sporządzaniu rocznych rozliczeń podatkowych.

Szczegóły na temat oferty znajdują się na stronie internetowej.

Zapraszamy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt BM Consulting Beata Małowiecka

BM Consulting Beata Małowiecka, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie BM Consulting Beata Małowiecka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.