Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6790042466
REGON: 350016441
Rok założenia:
1991

O firmie

Nieprzerwanie od 1991 roku zajmujemy się świadczeniem usług rachunkowych i podatkowych. Siedziba naszego biura konsultingowego Fiskus ulokowana jest na terenie Krakowa. Jego właścicielką oraz osobą zarządzającą jest Barbara Banaś-Siegel.

Oferta

W naszym biurze konsultingowym stawiamy na skrupulatność i profesjonalizm. Wiemy, że obsługa rachunkowa bądź księgowa może być skomplikowana, a nawet czasochłonna. Chcemy Państwa z nich odciążyć gwarantując dokładne i kompleksowe usługi. Przez ponad 25 letnią pracę uzyskaliśmy ugruntowaną pozycję na rynku oraz wielu zadowolonych Klientów.

Prowadzimy księgi rachunkowe, przychodów i rozchodów oraz ewidencję środków trwałych. Zajmujemy się też sporządzaniem sprawozdań finansowych, podatkowych i obsługiwaniem ryczałtowców podatkowych. Nasza oferta to prowadzenie list wynagrodzeń pracowników, rocznych kart wynagrodzeń, sporządzanie deklaracji ZUS lub obsługa rolnictwa w zakresie podatku VAT.

Dodatkowo pomagamy w pozyskiwaniu kredytów, tworzymy plany uzdrowienia ekonomiki firmy i opracowujemy strategie rozwojowe. Przygotowujemy również biznesplany przedsięwzięć inwestycyjnych. Co więcej, zajmiemy się sprawami kadrowymi pracowników, umowami i ewidencjami z tym związanymi. Oferujemy także kontroling i monitoring Państwa firm. Zaopiekujemy się nowo powstającymi działalnościami.

Na hasło "pkt.pl" udzielamy 5 % rabatu.

Biuro konsultingowe Fiskus to gwarancja rzetelnych i dokładnych usług.

Kontakt

Kontakt Fiskus Przedsiębiorstwo konsultingowe. Banaś-Siegel Barbara

Fiskus Przedsiębiorstwo konsultingowe. Banaś-Siegel Barbara, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Fiskus Przedsiębiorstwo konsultingowe. Banaś-Siegel Barbara