Badania finansowe i audyty
Badania finansowe i audyty, PRO AUDIT Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. (Nexia Pro Audit), Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6762217735
Rok założenia:
2002
Branża:

O firmie

Kancelarię Biegłych Rewidentów PRO AUDIT założyliśmy w 2002 roku. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Świadczymy usługi audytorskie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności są usługi audytorskie, które wykonujemy zgodnie z krajowymi standardami badania i Międzynarodowymi Standardami Rewizji Finansowej. Przeprowadzamy między innymi audyty finansowe i przeglądy sprawozdania finansowego.

Czołową pozycję w ofercie zajmują badania i przeglądy finansowe, w ramach których wykonujemy badania i przeglądy jednostkowych oraz skonsolidowanych sprawozdań finansowych, badania i przeglądy pakietów konsolidacyjnych i badania historycznych danych finansowych na potrzeby prospektów emisyjnych. Przeprowadzamy też badania informacji finansowych.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą także:
  • badania projektów finansowanych ze środków unijnych,
  • audyty dochodzeniowe,
  • badanie realizacji postanowień umów,
  • due diligence,
  • kompilacja danych finansowych,
  • weryfikacja prognozowanych danych finansowych,
  • usługi atestacyjne dotyczące sprawozdań na temat gazów cieplarnianych,
  • usługi atestacyjne w celu wydania raportu atestacyjnego dotyczącego kontroli w jednostkach trzecich świadczących usługi księgowe.
Na podstawie kodeksu spółek handlowych wykonujemy też badanie planu połączenia, podziału i przekształcenia, badania sprawozdania założycieli spółki akcyjnej, z podwyższenia kapitału takiej spółki i zarządu w przypadku zamiaru nabycia przez spółkę akcyjną mienia od akcjonariuszy.

Dodatkowo przeprowadzamy badanie wkładów niepieniężnych w związku z warunkowym podwyższeniem kapitału zakładowego ze środków spółki, badanie rachunkowości i działalności spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na żądanie wspólnika.

Uzupełnienie naszej oferty stanowią wycena akcji podlegających przymusowemu wykupowi oraz opiniowanie ceny udziału w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

Zapraszamy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt PRO AUDIT Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. (Nexia Pro Audit)

PRO AUDIT Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. (Nexia Pro Audit), Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie PRO AUDIT Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. (Nexia Pro Audit)


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.