Nadzorujemy prawidłową pracę urządzeń pompowych
Nadzorujemy prawidłową pracę urządzeń pompowych, Elfracorr sp. z o.o., Gdańsk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9571070205
REGON: 221936851
KRS: 0000473055
Rok założenia:
2000
Branża:

O firmie

Firma Elfracorr ma swoją siedzibę w Gdańsku. Jednak usługi serwisowe pomp, przepompowni i zestawów hydroforowych przeprowadzamy na terenie całego kraju. Na rynku funkcjonujemy od 2000 roku.

Oferta

Głównym profilem naszej firmy są usługi serwisowe pomp, przepompowni i zestawów hydroforowych. posiadamy dziewiętnastoletnie doświadczenie, dzięki któremu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju firm.

W ramach serwisu pomp oferujemy:
  • naprawa pomp i podzespołów,
  • diagnostyka i naprawa automatyki pomp,
  • przeglądy okresowe,
  • przeprowadzanie osiowania układów maszyn wirujących,
  • uruchomienia zestawów pompowych i hydroforowych,
  • montaż i wymiana falowników, przetworników, czujników, zaworów.
Ponadto zajmujemy się regeneracją części zamiennych, przezwajaniem silników, wymianą wszystkich typów i rozmiarów łożysk, wymianą wszystkich typów uszczelnień wałów oraz doborem nietypowych uszczelnień mechanicznych.

Posiadamy również dział automatyki, opracowujący systemy elektrycznego zasilania i sterowania dla montowanych urządzeń pompowych. Wykonujemy realizacje od projektu poprzez wykonawstwo, montaż i uruchomienie urządzeń zasilająco - sterujących. Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż pomp oraz części zapasowych do pomp znanych producentów.

Zależy nam na zapewnieniu prawidłowej pracy urządzeń pompowych. Aby prace wykonywać na możliwie jak najwyższym poziomie wyposażyliśmy się w nowoczesną bazę techniczną, która w połączeniu z doświadczeniem zatrudnianych pracowników i ich wiedzą skutkuje solidną realizacją zleceń. Klientom zapewniamy atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Elfracorr z Gdańska.

Artykuły

Automatyka w zakresie sterowania urządzeniami pompowymi
Automatyka w zakresie sterowania urządzeniami pompowymi
Warto wyposażyć urządzenia pompowe w gotowe układy sterowania. Dobrym rozwiązaniem jest zlecenie wykonania prefabrykowanej rozdzielni zasilająco-sterującej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Elfracorr sp. z o.o.

Elfracorr sp. z o.o., Gdańsk

Opinie (3)

Opinie o firmie Elfracorr sp. z o.o.

Średnia ocen

3.7

Opinie użytkowników

Jędrzej
Jędrzej
5.0
15.05.2019
Moim zdaniem to jedna z lepszych firm serwisowych w mieście. Znają sie na pompach marki Grundfos. Polecam!
Piotr
Piotr
5.0
02.03.2019
Warto skorzystać z usług tej firmy. Mają doświadczenie i wiedzę, sprawnie naprawili moją pompę. Polecam!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
12.05.2013
Witam jestem instalatorem instalacji wodnych i chciałem pochwalić wasz serwis jest na dobrym poziomie służy pomocą sam się o tym przekonałem jednak stało się coś niedobrego wysyłając do Państwa pompę MQ do przeglądu zapłaciłem 21 zł.za przesyłkę ale za odesłanie przez Państwa do Mnie pompy z powrotem zapłaciłem już 80 zł za przesyłkę pomimo że pani która do mnie dzwoniła zapewniała Mnie że przesyłka bedzie kosztować 40 zł ku Mojemu zaskoczeniu zapłaciłem aż 80 zł po rozmowie z panią od Was trochę Mnie zbyła i tylko o to mam do Państwa o to nie miłe wspomnienia z poważaniem Ryszard Jaśkiewicz Kowalewo Pomorskie 691539650 Pozdrawiam.