Producent kotłów centralnego ogrzewania
Producent kotłów centralnego ogrzewania , Kotły Grzewcze Dragon sp. z o.o., Suchorzew

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6080109480
REGON: 36151463000000
KRS: 0000568927
Rok założenia:
2015
Branża:

O firmie

Kotły Grzewcze Dragon to firma z Suchorzewa, w województwie wielkopolskim. Dostarcza urządzenia grzewcze od kilkunastu lat. Kontynuuje tradycje Pleszewskiej Fabryki Kotłów.

Oferta

Wytrzymałe, ekonomiczne w eksploatacji i proste w obsłudze urządzenia grzewcze produkowane są przez Kotły Grzewcze Dragon. Firma specjalizuje się w wytwarzaniu ekologicznych konstrukcji, które sprawdzają się w domach i innych obiektach. Przykładem są szkoły, hotele, zakłady przemysłowe i budynki handlowe. Urządzenia firmy mają różną wydajność, więc można je dobrać w zależności od potrzeb klientów. W ofercie znajdują się m.in. kotły 5 klasy, takie jak:
  • Kovert,
  • Dragon V,
  • Dragon V Plus,
  • Dragon V Duo.
Kotły wyposażone są w zbiornik opału, jakim jest ekogroszek, a w przypadku Dragon V Duo także miał węglowy. Ponadto posiadają podajnik automatyczny do paliwa, dmuchawę i regulator. W ofercie znajduje się też kocioł na pellet Biovert V, w którym można palić również agropelletem i pestkami. Sprzedaż obejmuje również sterowniki, dmuchawy i podajniki.

Kotły i piece dostępne są w atrakcyjnych cenach, a terminy dostaw są krótkie. W ramach kompleksowej oferty firma Kotły Grzewcze Dragon serwisuje kotły na gwarancji i po jej zakończeniu. Oferuje też montaż kotłów razem z całą potrzebną instalacją centralnego ogrzewania, zarówno w nowym budownictwie, jak i przy wymianie urządzeń grzewczych.

Dodatkowe informacje o firmie Kotły Grzewcze Dragon i jej ofercie znajdują się na stronie internetowej. Kontakt ze spółką w celu zakupu albo serwisu urządzeń można nawiązać telefonicznie i e-mailowo.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kotły Grzewcze Dragon sp. z o.o.

Kotły Grzewcze Dragon sp. z o.o., Suchorzew

Opinie (0)

Opinie o firmie Kotły Grzewcze Dragon sp. z o.o.