Dystrybucja łodzi motorowych oraz wyposażenia jachtów i motorówek
Dystrybucja łodzi motorowych oraz wyposażenia jachtów i motorówek, Taurus Sea Power Sp. z o.o., Dziewięć Włók

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5830005041
REGON: 190132872
KRS: 0000188121

O firmie

Taurus Sea Power to firma z siedzibą w miejscowości Dziewięć Włók, w powiecie gdańskim, w województwie pomorskim. Powstała w 1993 roku i zajmuje się dystrybucją oraz usługami związanymi z jednostkami pływającymi i innymi pojazdami przeznaczonymi do uprawiania turystyki, w tym turystyki ekstremalnej.

Oferta

Firma Taurus Sea Power powstała po to, by zaopatrywać miłośników sportów wodnych i lądowych w najlepsze jakościowo i technologicznie rozwiązania na rynku. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta, który chce kupić jednostkę pływającą, skuter lub wyposażenie do nich. Fachowcy zatrudnieni w firmie służą poradami dotyczącymi eksploatacji i pomagają dokonać wyboru najodpowiedniejszych rozwiązań. Szczególnie bogatą ofertę przygotowano dla miłośników szybkiego pływania. Mogą oni zakupić skutery wodne oraz motorówki. Są one nie tylko bardzo szybkie, ale również komfortowo wyposażone i dostosowane do krótszych i dłuższych wypraw. Pięknie zaprojektowane, wytrzymałe i niezawodne sprawdzają się w każdych warunkach.

Taurus Sea Power dysponuje także licznymi silnikami i akcesoriami do jachtów żaglowych i motorowodnych. Wśród silników można wyróżnić klasyczne zaburtowe jednostki napędowe do jachtów i motorówek oraz ekonomiczne silniki zasilane gazem. Dostępne są również silniki elektryczne idealne do łodzi wędkarskich, pontonów i kajaków. Z kolei na wyposażenie łodzi składają się:
  • kabestany
  • agregaty
  • oświetlenie
  • toalety jachtowe
  • korby do kabestanów
  • bloki fałowe
  • systemy regulacji wózków szotowych
Oczywiście to zaledwie część z akcesoriów dostępnych w ofercie. Wśród nich można także wyróżnić uniwersalne, pływające pomosty i pojazdy używane na lądzie. Są to skutery śnieżne, pojazdy ATV przeznaczone do jazdy terenowej i quady.

Wszystkie pojazdy i jednostki pływające sprzedawane przez firmę są objęte serwisem. W wyszczególnionych punktach na terenie całej Polski dokonywane są naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Pracownicy firmy zajmują się ponadto montażem rozmaitych elementów i akcesoriów.

Więcej informacji, w tym katalogi produktów, łodzi i pojazdów składających się na asortyment Taurus Sea Power znajdą Państwo na stronie internetowej.

Marki i specjalizacje

Firma sprzedaje pojazdy i sprzęt takich marek jak: Glastron, Four Winns, Lehr, Yanmar, Scarab i innych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Taurus Sea Power Sp. z o.o.

Taurus Sea Power Sp. z o.o., Dziewięć Włók

Opinie (7)

Opinie o firmie Taurus Sea Power Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dawid
Dawid
5.0
02.06.2019
Podoba mi się łatwość w dostępie do serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego jaką zapewnia firma Taurus Sea Power. Punkty serwisowe są w całej Polsce i w razie czego mogę szybko naprawić silnik albo całą łódź.
Michał
Michał
5.0
01.05.2019
Jako żeglarz z wieloletnim stażem doceniam duży wybór wyposażenia jachtowego jakie można kupić w firmie Taurus Sea Power. Dzięki temu wiem, że w razie problemów z moim jachtem mogę szybko go naprawić.
Tomasz
Tomasz
5.0
16.04.2019
Nie ukrywam, że uwielbiam ryzyko, a dzięki sprzętowi kupionemu w firmie Taurus Sea Power mogę się w pełni oddać mojej pasji. Kupiłem od nich skuter wodny i jestem bardzo zadowolony. Dobry stosunek jakości do ceny.
Piotr
Piotr
5.0
21.03.2019
Mają bardzo duży wybór sprzętu renomowanych firm i to mnie przekonało do zakupu. Od zawsze marzyłem o własnej łodzi i teraz mogę się cieszyć wolnością jaką daje pływanie. Cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie i jestem w pełni zadowolony z zakupu.
Łukasz
Łukasz
5.0
23.02.2019
Kupiłem w tej firmie dużo sprzętu do mojego jachtu. Przede wszystkim silnik, ale także dodatkowe wyposażenie, w tym kabestany. Jestem zadowolony z jakości i ceny.
Janusz
Janusz
5.0
22.01.2019
Szukałem silnika do mojej łodzi wędkarskiej i przez przypadek trafiłem na stronę Taurus Sea Power. Zainteresował mnie silnik elektryczny Flover i za pośrednictwem firmy go kupiłem. Z perspektywy czasu uważam, że był to świetny zakup. Silnik jest lekki i ekonomiczny w eksploatacji. Polecam każdemu.
Rafał
Rafał
5.0
23.12.2018
Od lat pływam łodziami motorowymi i mogę stwierdzić jedno: firma Taurus Sea Power dostarcza najlepszy sprzęt, w konkurencyjnych cenach. W połączeniu z dużym wyborem dodatkowego wyposażenia i serwisem jest to świetna oferta.