Produkcja zestawów do łączenia kabli i przewodów
Produkcja zestawów do łączenia kabli i przewodów , Izol-Plast P.P.U Sp. z o.o. Jarosław Kuczera, Rogów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
06:00 - 22:00
Wt.
06:00 - 22:00
Śr.
06:00 - 22:00
Cz.
06:00 - 22:00
Pt.
06:00 - 22:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6470508638
REGON: 008133019
KRS: 0000096239
Rok założenia:
1988

O firmie

Siedziba firmy Izol-Plast znajduje się w Rogowie, w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo zajmuje się usługami na rzecz branży górniczej. Prowadzi działalność od 1988 roku.

Oferta

Wydobycie surowców w kopalniach wymaga specjalistycznego sprzętu. Dostawcą wielu urządzeń i konstrukcji używanych pod ziemią i na powierzchni zakładów wydobywczych zajmuje się Izol-Plast. Przedsiębiorstwo od wielu lat projektuje, wytwarza i serwisuje sprzęt z odpowiednimi, przeciwwybuchowymi zabezpieczeniami. Firma na podstawie własnej albo powierzonej dokumentacji wykonuje obudowy, lokomotywy elektryczne, a także ognioszczelne baterie litowo-jonowe. Oferta obejmuje również:
  • prostowniki,
  • przeciwwybuchowe baterie akumulatorowe,
  • urządzenia kontrolno-zabezpieczające,
  • ognioszczelne stacje transformatorowe,
  • generatory udarowe akustyczne,
  • wpusty kablowe,
  • szynoprzewody,
  • pochłaniacze ognia.
Wytwarzane są też gniazda wtykowe, zasilacze, przekaźniki, wyłączniki i bezpieczniki.

Produkcja odbywa się z metali i tworzyw, które Izol-Plast poddaje precyzyjnej obróbce. Pracownicy przedsiębiorstwa spawają, tną, frezują, a także malują wykonane elementy. Ich doświadczenie przekłada się nie tylko na wysoki poziom produkcji, ale też przekazywane jest na szkoleniach. Klienci mogą wziąć udział w zajęciach, których tematyka obejmuje równoległą pracę transformatorów, łączenie kabli i przewodów, a także eksploatację baterii trakcyjnych i stacjonarnych. Firma oferuje też pomiary stanu baterii i zabudowę urządzeń pomiarowych w stacjach transformatorowych. W zakładzie prowadzone są również kapitalne remonty skrzyń baterii trakcyjnych dołowych oraz stacji transformatorowych różnych odmian.

Dodatkowe informacje o produktach Izol-Plast i usługach realizowanych przez firmę można przeczytać na stronie internetowej. Kontakt z przedsiębiorstwem jest możliwy telefonicznie oraz e-mailowo.


Wideo

Kontakt

Kontakt Izol-Plast P.P.U Sp. z o.o. Jarosław Kuczera

Izol-Plast P.P.U Sp. z o.o. Jarosław Kuczera, Rogów

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Izol-Plast P.P.U Sp. z o.o. Jarosław Kuczera


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

sylwek
sylwek
4.0
18.10.2016
Bogaty wybór w dobrej cenie