Budowa sieci wysokiego napięcia
Budowa sieci wysokiego napięcia, Elen Projekty Elektryczne Łukasz Kaźmierczak, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7752346101
REGON: 368734228
Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Firma Elen Projekty Elektryczne powstała w 2017 roku. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi. Zajmujemy się branża energetyczną. Właścicielem jest Łukasz Kaźmierczak.

Oferta

Zastanawiali się może Państwo, jak wyglądałoby życie bez prądu? Pewnie niektórzy i owszem. lecz była to dość ponura wizja. Świat bez elektryczności jest nie tylko smutny, ale i niekomfortowy. Patrząc na sferę przemysłu, która napędzana jest prądem, można śmiało stwierdzić, że nie poradzilibyśmy sobie z wyprodukowaniem praktycznie niczego. Zaczęłoby brakować pożywienia, środków czystości, aż w końcu wody. Zagłada ludzkości w takim przypadku byłaby naprawdę bliska. Zbyt wiele lat żyjemy z prądem i za wiele rzeczy od niego uzależniliśmy.

Spójrzmy zatem na stronę rozrywki. Tu sprawa wygląda jasno i przejrzyście. Wszystko, co do tej pory umila nam czas, związane jest z prądem. Nawet radio przestanie grać w tle, gdyż rozgłośnie pracują za pośrednictwem różnych sprzętów elektrycznych. Należy zatem stwierdzić, że świat bez prądu to najgorszy z możliwych scenariuszy i nie można dopuścić do jego realizacji. Tak się akurat składa, że nasza firma specjalizuje się w instalacjach elektrycznych.

Oferta Elen Projekty Elektryczne to: budowa linii elektroenergetycznych, budowa sieci wysokiego, średniego i niskiego napięcia. Zajmujemy się także: siecią transformatorową, automatyką przemysłową, rozdzielnicami przemysłowymi oraz przebudową linii elektromagnetycznych.

Dodatkowo trudnimy się takimi zagadnieniami, jak: kable napowietrzne, linie kablowe czy sieci szerokopasmowe. Uzupełnieniem naszej oferty są również: instalacje okablowania, wewnętrzne instalacje elektryczne oraz projekty elektryczne.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Artykuły

Wewnętrzna instalacja elektryczna – o co należy zadbać?
Wewnętrzna instalacja elektryczna – o co należy zadbać?
Wewnętrzna instalacja elektryczna jest niezbędna w każdym domu i mieszkaniu. Zdecydowanie warto postawić na najbardziej doświadczonych montażystów w branży.

Wideo

Kontakt

Kontakt Elen Projekty Elektryczne Łukasz Kaźmierczak

Elen Projekty Elektryczne Łukasz Kaźmierczak, Łódź

Opinie (2)

Opinie o firmie Elen Projekty Elektryczne Łukasz Kaźmierczak

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Łukasz
Łukasz
5.0
23.09.2019
Polecam budowę linii wysokiego napięcia. Ta firma wie, co robi. Bardzo trafnie oceniają sytuację i wykonują projekt.
Aga
Aga
5.0
31.07.2019
Zajęli się w moim przedsiębiorstwie rozdzielnicami przemysłowymi. Widać, że znają się na rzeczy. Spokojnie można korzystać z ich usług.