Tworzymy oryginalne projekty budowlane
Tworzymy oryginalne projekty budowlane, Projekty Budowlane Izabela Machejek, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7271305040
REGON: 100741265
Rok założenia:
2009
Branża:

O firmie

Specjalnością naszej firmy jest tworzenie projektów budowlanych. Funkcjonujemy z sukcesami od 2009 roku. Jesteśmy zlokalizowani w Łodzi. Właścicielką firmy jest Izabela Machejek.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest tworzenie profesjonalnych projektów budowlanych. Nasze biuro jest bardzo cenione za swoją rzetelność, zaangażowanie i dotrzymywanie wcześniej ustalonych terminów realizacji. Satysfakcja Klientów jest dla nas priorytetem.

Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy cechują się kreatywnością. Ich wyobraźnia jest nieograniczona, dlatego podejmujemy się nawet najtrudniejszych wyzwań. Nie ma dla nas barier nie do przekroczenia. Pracujemy wyłącznie na innowacyjnym sprzęcie technologicznym, który umożliwia nam tworzenie najwyższej jakości projektów.

Do zadań pracowników naszego biura należą:
  • projektowanie budynków
  • projektowanie domów
  • komputerowe tworzenie projektów
  • projektowanie wnętrz
  • adaptacje projektów
  • projektowanie przyłączy
  • doradztwo i nadzór w zakresie nieruchomości
Indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta, ponieważ chcemy zrealizować wszystkie Państwa pomysły. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie, które pozwoliło nam zdobyć duże grono zadowolonych Klientów oraz rozwinąć dotychczasowe umiejętności.

Zapewniamy kompleksową realizację każdego projektu budowlanego. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z jakości świadczonych przez nas usług. Zapewniamy korzystne ceny za nasze usługi.

Serdecznie zapraszamy do naszego biura projektów w celu konsultacji!

Kontakt

Kontakt Projekty Budowlane Izabela Machejek

Projekty Budowlane Izabela Machejek, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Projekty Budowlane Izabela Machejek