Projekty domów, budynków użyteczności publicznej i hal
Projekty domów, budynków użyteczności publicznej i hal, Arbet - Kolarski s.c., Wodzisław Śląski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6472206568
REGON: 276738909
Rok założenia:
2000
Branża:

O firmie

Nasze biuro architektoniczne Arbet - Kolarski zlokalizowane jest w Wodzisławiu Śląskim, na terenie województwa śląskiego. Na polskim rynku działamy nieprzerwanie od 2000 roku. Osobami decyzyjnymi w firmie są Michał Kolarski oraz Magdalena Kolarska.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Biuro Projektów Arbet – Kolarski zatrudnia wykwalifikowanych inżynierów i architektów, którzy od ponad piętnastu lat dbają o dobry wizerunek i zaufanie naszych Klientów. Zawsze wsłuchujemy się w oczekiwania Inwestorów, czego efektem jest projekt satysfakcjonujący obie strony. Specjalizujemy się w indywidualnych projektach domów, budynków użyteczności publicznej oraz wnętrzach komercyjnych i prywatnych.

Świadczymy także usługi projektowe w takim zakresie jak:
  • budownictwo przemysłowe,
  • budownictwo drogowe,
  • projekty branżowe,
  • projekty technologiczne,
  • inwentaryzacja,
  • nadzór.

W dorobku firmy znajdują się projekty dużych inwestycji celu publicznego, hal przemysłowych oraz suwnic. W projektowaniu zwracamy uwagę na formę, funkcję i materiał, a bliskie nam jest motto LeCorbusier’a „Dom – maszyna do mieszkania”. Projekty wykonujemy z dbałością o detale, często podejmując się ich wykonawstwa, co gwarantuje Inwestorowi nadzór autorski nad każdym z etapów realizacji inwestycji.

Nie boimy się nowych wyzwań, a każdy konkurs czy projekt to dla nas nowa przygoda. Staramy się być na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technicznymi oraz designerskimi. Podążamy jednak własną ścieżką projektową, której celem jest funkcjonalny projekt, w pełni zaspokajający potrzeby Inwestora.


Nasze biuro cieszy się dobrą opinią zleceniodawców. Oto niektórzy z nich: LGBS Polska sp. z o.o.; Human Cloud; NBL Kompozyty Sp. z o.o.; Zakon Posługujących Chorym Ojcowie Kamilianie; Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna SA; Kompania Węglowa S.A. Oddział KWK Rydułtowy; Anna; Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim; Urząd Miasta Skoczów; Burmistrz Sośnicowic; Powiatowy Zakład Zarządzania Nieruchomościami Wodzisław Śląski; Jastrzębskie Zakłady Remontowe Sp. z o.o.


Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Arbet - Kolarski z Wodzisława Śląskiego.

Artykuły

Indywidualny projekt domu vs projekt z katalogu
Indywidualny projekt domu vs projekt z katalogu
Planujesz budowę domu i zastanawiasz się, jaki projekt spełni Twoje oczekiwania? Czy wybrać ten przygotowany przez architekta, czy z katalogu?

Wideo

Kontakt

Kontakt Arbet - Kolarski s.c.

Arbet - Kolarski s.c., Wodzisław Śląski

Opinie (5)

Opinie o firmie Arbet - Kolarski s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Asia
Asia
5.0
14.07.2019
Jedni z lepszych w okolicy. Mają ogromne doświadczenie i potrafią zaprojektować wiele nieruchomości.
Amadeusz
Amadeusz
5.0
13.05.2019
Firma godna polecenia.
Łukasz
Łukasz
5.0
23.03.2019
Ci architekci to profesjonaliści. Mają mnóstwo pomysłów, atrakcyjne ceny i zawsze trzymają się terminów.
Kuba
Kuba
5.0
05.01.2019
Zleciłem im projekt domu, nie czekałem długo na propozycje. Byłem zaskoczony w jaki sposób można zagospodarować działkę, tak by dom był przestronny i funkcjonalny. Polecam!
Beata
Beata
5.0
15.11.2018
Moim zdaniem jedni z lepszych architektów w okolicy. Mają mnóstwo nowoczesnych pomysłów, dzięki którym każda budowla jest innowacyjna i oryginalna.