Projekty domów, budynków użyteczności publicznej i hal
Projekty domów, budynków użyteczności publicznej i hal, Arbet Kolarski s.c., Wodzisław Śląski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6472206568
REGON: 276738909
Branża:

O firmie

Nasze biuro architektoniczne Arbet - Kolarski zlokalizowane jest w Wodzisławiu Śląskim, na terenie województwa śląskiego. Na polskim rynku działamy nieprzerwanie od 2000 roku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Biuro Projektów Arbet – Kolarski zatrudnia wykwalifikowanych inżynierów i architektów, którzy od ponad piętnastu lat dbają o dobry wizerunek i zaufanie naszych Klientów. Zawsze wsłuchujemy się w oczekiwania Inwestorów, czego efektem jest projekt satysfakcjonujący obie strony. Specjalizujemy się w indywidualnych projektach domów, budynków użyteczności publicznej oraz wnętrzach komercyjnych i prywatnych.

Świadczymy także usługi projektowe w takim zakresie jak:
  • budownictwo przemysłowe,
  • budownictwo drogowe,
  • projekty branżowe,
  • projekty technologiczne,
  • inwentaryzacja,
  • nadzór.
W dorobku firmy znajdują się projekty dużych inwestycji celu publicznego, hal przemysłowych oraz suwnic. W projektowaniu zwracamy uwagę na formę, funkcję i materiał, a bliskie nam jest motto LeCorbusier’a „Dom – maszyna do mieszkania”. Projekty wykonujemy z dbałością o detale, często podejmując się ich wykonawstwa, co gwarantuje Inwestorowi nadzór autorski nad każdym z etapów realizacji inwestycji.

Nie boimy się nowych wyzwań, a każdy konkurs czy projekt to dla nas nowa przygoda. Staramy się być na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technicznymi oraz designerskimi. Podążamy jednak własną ścieżką projektową, której celem jest funkcjonalny projekt, w pełni zaspokajający potrzeby Inwestora.

Nasze biuro cieszy się dobrą opinią zleceniodawców. Współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami i instytucjami.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Arbet - Kolarski z Wodzisława Śląskiego.

Marki i specjalizacje

Nasze biuro cieszy się dobrą opinią zleceniodawców. Oto niektórzy z nich:- LGBS Polska sp. z o.o.- Human Cloud- NBL Kompozyty Sp. z o.o.- Zakon Posługujących Chorym Ojcowie Kamilianie- Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna SA- Kompania Węglowa S.A. Oddział KWK Rydułtowy- Anna- Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim- Urząd Miasta Skoczów- Burmistrz Sośnicowic- Powiatowy Zakład Zarządzania Nieruchomościami Wodzisław Śląski- Jastrzębskie Zakłady Remontowe Sp. z o.o.

Artykuły

Jakie projekty domów są tanie w realizacji, ale piękne równocześnie?
Jakie projekty domów są tanie w realizacji, ale piękne równocześnie?
Aby zbudować tani dom jednorodzinny, przede wszystkim postaw na modny dzisiaj minimalizm, w stylu modernistycznym, czy też skandynawskim!

Wideo

Kontakt

Kontakt Arbet Kolarski s.c.

Arbet Kolarski s.c., Wodzisław Śląski

Opinie (4)

Opinie o firmie Arbet Kolarski s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Filip
Filip
5.0
13.05.2020
Nie żałuję, że się na ich ofertę zdecydowałem. Udany, terminowo wykonany projekt o dużej funkcjonalności. Po prostu specjaliści.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
07.03.2020
Rzetelni i konkretni, projektanci z prawdziwego zdarzenia. Polecam.
Bartosz
Bartosz
5.0
31.01.2020
Jestem zadowolony ze współpracy z tym biurem. Projekt suwnic pierwsza klasa.
Wioletta
Wioletta
5.0
11.11.2019
Od początku współpraca z biurem Arbet Kolarski układała się bardzo dobrze. Bardzo zdolni architekci, świetnie sobie radzą z projektowaniem hal przemysłowych. Polecam serdecznie.