Kompleksowe projekty domów
Kompleksowe projekty domów, Studio architektury Bober, Rydułtowy

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6861491416
REGON: 241654835
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Studio architektury Bober zlokalizowane jest w Radlinie, w powiecie wodzisławskim, na terenie województwa śląskiego. Firmą zarządza Waldemar Bober. Posiadamy bogate doświadczenie, ponieważ projektowaniem budynków i wnętrz zajmujemy się od 5 lat. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Oferta

W studiu architektury Bober rozumiemy, jak połączyć pracę z pasją. Bo tym jest właśnie dla nas architektura - pracą, która zapewnia nam wielką przyjemność. Specjalizujemy się w wykonywaniu różnego rodzaju projektów. Oferta firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju firm.

W ramach oferty wykonujemy projekty takich inwestycji jak:
  • domy jednorodzinne,
  • biura,
  • budynki przemysłowe.
Zajmujemy się również przebudową i adaptacją budynków. Specjalizujemy się w aranżacji wnętrz. Wykonujemy projekty wszystkich pomieszczeń (kuchnia, łazienka, salon, korytarz, przedpokój itp.). W zależności od życzenia Klienta tworzymy pokoje w stylach nowoczesnych lub klasycznych. Opracowujemy także audyty energetyczne i wydajemy certyfikaty energetyczne.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta, dlatego tworzymy wizualizacje komputerowe, aby zleceniodawcy mogli zobaczyć, jak będzie wyglądało dane pomieszczenie. Jesteśmy zespołem doświadczonych architektów, dlatego załatwiamy wszystkie formalności związane z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń, decyzji i uzgodnień.

Cechuje nas kreatywność i dlatego nie boimy się wyzwań. Z przyjemnością zrealizujemy nawet najbardziej nietypowe pomysły naszych klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Zapewniamy wykonanie usługi solidnie, rzetelnie i na najwyższym poziomie. Możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami.

Zapraszamy do skorzystania z usług studia architektury Bober.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Studio architektury Bober

Studio architektury Bober, Rydułtowy

Opinie (1)

Opinie o firmie Studio architektury Bober

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
26.03.2015
Gorąco polecam