Kompleksowe usługi geodezyjne
Kompleksowe usługi geodezyjne , Altus Usługi geodezyjne Grzegorz Krasoń, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9491821419
Rok założenia:
2010

O firmie

Naszą firmę Altus założyliśmy w 2010 roku i od tego momentu świadczymy kompleksowe usługi z zakresu geodezji klasycznej i inżynieryjnej. Zapewniamy obsługę klientów z Warszawy, gdzie znajduje się nasza siedziba, okolicznych powiatów i innych miejsc w Polsce. Na swoim koncie mamy setki zrealizowanych prac na terenie całego kraju dla szerokiego grona klientów.

Oferta

W naszej firmie Altus oferujemy szeroki zakres usług geodezyjnych w zakresie geodezji miejskiej, inżynieryjnej i prawnej. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. Nasz kadra pracownicza to zespół doświadczonych geodetów uprawnionych, którzy są w pełni oddani realizacji powierzonych prac geodezyjnych.

Najwyższy poziom usług, które oferujemy w Altus, zapewnia bogate zaplecze techniczne w postaci precyzyjnych instrumentów pochodzących od renomowanej firmy Leica Geosystems. Charakteryzują się one niezwykłą dokładnością i niezawodnością, co znacznie przyspiesza tempo wykonywania prac. Korzystamy również ze specjalistycznego oprogramowania komputerowego. Wyniki pomiarów prezentujemy za pomocą systemów CAD oraz wizualizacji w chmurze punktów.

W ramach oferty wykonujemy:
  • mapy do celów projektowych,
  • inwentaryzacje powykonawcze,
  • tyczenie sieci,
  • tyczenie budynków,
  • podziały nieruchomości,
  • pomiary powierzchni mieszkań,
  • pomiary powierzchni lokali.
Ponadto zajmujemy się uzgodnieniami projektowanych instalacji na Naradzie Koordynacyjnej. Specjalizujemy w pomiarach inżynieryjnych przy obsłudze inwestycji budowlanych. Posiadamy niezbędne doświadczenie, wiedzę i sprzęt do wykonywania pomiarów specjalistycznych takich jak pomiary pionowości w szybach, budowlach wysokich, a także precyzyjne pomiary przemieszczeń pionowych i poziomych .

Od 2016 roku nasza firma wykonuje prace fotogrametryczne z wykorzystaniem dronów i kamer niemetrycznych. Dzięki zastosowaniu tych technologii możliwe jest opracowanie ortofotomap oraz modeli 3D terenu i budynków. Wykonujemy również inspekcje trudno dostępnych obiektów, dokumentację fotograficzną obiektów i dokumentację postępów prac budowlanych.

Nasze działania niezmiennie cechuje precyzja i skrupulatność. Działamy według najwyższych standardów, budując renomę firmy jakością prac i zaufaniem ze strony klientów. Zawsze też w parze z wysokim poziomem usług idą u nas konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Więcej informacji o usługach Altus znajduje się na stronie internetowej. Czekamy też na Państwa telefony i wiadomości e-mailowe.

Artykuły

Jakie usługi obejmuje obszar geodezji inżynieryjnej?
Jakie usługi obejmuje obszar geodezji inżynieryjnej?
Firmy geodezyjne świadczą np. usługi związane z obszarem geodezji inżynieryjnej. Korzystają z nich zwykle firmy budowlane. Czego dotyczą takie prace geodezyjne?
Fotogrametria w nowoczesnej geodezji
Fotogrametria w nowoczesnej geodezji
Fotogrametria pozwala na odtwarzanie kształtów, rozmiarów i wzajemnego położenia obiektów w terenie na podstawie zdjęć fotogrametrycznych (fotogramów).

Wideo

Kontakt

Kontakt Altus Usługi geodezyjne Grzegorz Krasoń

Altus Usługi geodezyjne Grzegorz Krasoń, Warszawa

Opinie (2)

Opinie o firmie Altus Usługi geodezyjne Grzegorz Krasoń

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Mr John
Mr John
5.0
12.03.2021
Kompleksowe usługi geodezyjne. Od kilku lat jestem w kontakcie z firmą Altus i wykonali oni dla mnie różne zlecenia wchodzące w skład geodezji klasycznej i inżynieryjnej. Zawsze świetnie się spisywali, a cena za ich pomoc nie była wygórowana. To dlatego ich polecam.
Łukasz
Łukasz
5.0
15.11.2020
Wysoka jakość usług idzie w parze z atrakcyjną ceną.