Kompleksowe usługi geodezyjne
Kompleksowe usługi geodezyjne , Altus Usługi geodezyjne Grzegorz Krasoń, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9491821419
Rok założenia:
2010

O firmie

Naszą firmę Altus założyliśmy w 2010 roku i od tego momentu świadczymy kompleksowe usługi z zakresu geodezji klasycznej i inżynieryjnej. Zapewniamy obsługę klientów z Warszawy, gdzie znajduje się nasza siedziba, okolicznych powiatów i innych miejsc w Polsce. Na swoim koncie mamy setki zrealizowanych prac na terenie całego kraju dla szerokiego grona klientów.

Oferta

W naszej firmie Altus oferujemy szeroki zakres usług geodezyjnych w zakresie geodezji miejskiej, inżynieryjnej i prawnej. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. Nasz kadra pracownicza to zespół doświadczonych geodetów uprawnionych, którzy są w pełni oddani realizacji powierzonych prac geodezyjnych.

Najwyższy poziom usług, które oferujemy w Altus, zapewnia bogate zaplecze techniczne w postaci precyzyjnych instrumentów pochodzących od renomowanej firmy Leica Geosystems. Charakteryzują się one niezwykłą dokładnością i niezawodnością, co znacznie przyspiesza tempo wykonywania prac. Korzystamy również ze specjalistycznego oprogramowania komputerowego. Wyniki pomiarów prezentujemy za pomocą systemów CAD oraz wizualizacji w chmurze punktów.

W ramach oferty wykonujemy:
  • mapy do celów projektowych,
  • inwentaryzacje powykonawcze,
  • tyczenie sieci,
  • tyczenie budynków,
  • podziały nieruchomości,
  • pomiary powierzchni mieszkań,
  • pomiary powierzchni lokali.
Ponadto zajmujemy się uzgodnieniami projektowanych instalacji na Naradzie Koordynacyjnej. Specjalizujemy w pomiarach inżynieryjnych przy obsłudze inwestycji budowlanych. Posiadamy niezbędne doświadczenie, wiedzę i sprzęt do wykonywania pomiarów specjalistycznych takich jak pomiary pionowości w szybach, budowlach wysokich, a także precyzyjne pomiary przemieszczeń pionowych i poziomych .

Od 2016 roku nasza firma wykonuje prace fotogrametryczne z wykorzystaniem dronów i kamer niemetrycznych. Dzięki zastosowaniu tych technologii możliwe jest opracowanie ortofotomap oraz modeli 3D terenu i budynków. Wykonujemy również inspekcje trudno dostępnych obiektów, dokumentację fotograficzną obiektów i dokumentację postępów prac budowlanych.

Nasze działania niezmiennie cechuje precyzja i skrupulatność. Działamy według najwyższych standardów, budując renomę firmy jakością prac i zaufaniem ze strony klientów. Zawsze też w parze z wysokim poziomem usług idą u nas konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Więcej informacji o usługach Altus znajduje się na stronie internetowej. Czekamy też na Państwa telefony i wiadomości e-mailowe.

Artykuły

Rodzaje map sporządzanych i wykorzystywanych w geodezji
Rodzaje map sporządzanych i wykorzystywanych w geodezji
Jedną z usług geodezyjnych jest wykonawstwo różnego typu map. W jakim celu sporządza się takie plany przestrzenne i jakie wyróżniamy rodzaje map geodezyjnych?
Jakie usługi obejmuje obszar geodezji inżynieryjnej?
Jakie usługi obejmuje obszar geodezji inżynieryjnej?
Firmy geodezyjne świadczą np. usługi związane z obszarem geodezji inżynieryjnej. Korzystają z nich zwykle firmy budowlane. Czego dotyczą takie prace geodezyjne?
Fotogrametria w nowoczesnej geodezji
Fotogrametria w nowoczesnej geodezji
Fotogrametria pozwala na odtwarzanie kształtów, rozmiarów i wzajemnego położenia obiektów w terenie na podstawie zdjęć fotogrametrycznych (fotogramów).

Wideo

Kontakt

Kontakt Altus Usługi geodezyjne Grzegorz Krasoń

Altus Usługi geodezyjne Grzegorz Krasoń, Warszawa

Opinie (9)

Opinie o firmie Altus Usługi geodezyjne Grzegorz Krasoń

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Ciekawy
Ciekawy
5.0
14.05.2022
Zdecydowanie można im zaufać, jeśli chodzi o pomiary powierzchni mieszkań. Ich praca daje gwarancję, że pomiary są poprawne.
Daniela
Daniela
5.0
01.03.2022
Po zakończeniu budowy firma Altus zajęła się inwentaryzacją. Nie mam im nic do zarzucenia w tym zakresie.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
08.01.2022
Nie tylko zajęli się tyczeniem budynku, ale też odpowiadali za nadzór inwestorski. Jestem zadowolony ze współpracy.
podpis
podpis
5.0
06.11.2021
Tyczenie budynków nie stanowi dla nich żadnego problemu. Widać, że mają wieloletnie doświadczenie.
Jacek
Jacek
5.0
23.09.2021
Usługi geodezyjne Altus oceniam na 5. Dobrze sobie radzą.
BRAWOOO
BRAWOOO
5.0
30.07.2021
Specjaliści od podziałów nieruchomości. Działają szybko i dokładnie.
Stocztery
Stocztery
4.0
05.05.2021
Zaufałem im w zakresie mapy do celów projektowych. Nie żałuję, bo dotrzymali terminu, a sam dokument w 100% spełnia wymogi prawne. Teraz mogę przystąpić do kolejnego kroku na drodze do własnego domu!
Mr John
Mr John
5.0
12.03.2021
Kompleksowe usługi geodezyjne. Od kilku lat jestem w kontakcie z firmą Altus i wykonali oni dla mnie różne zlecenia wchodzące w skład geodezji klasycznej i inżynieryjnej. Zawsze świetnie się spisywali, a cena za ich pomoc nie była wygórowana. To dlatego ich polecam.
Łukasz
Łukasz
5.0
15.11.2020
Wysoka jakość usług idzie w parze z atrakcyjną ceną.