Kompleksowa obsługa geodezyjna
Kompleksowa obsługa geodezyjna, Geo-Pomiar Janusz Więckowski, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1230347860
REGON: 016327473
Rok założenia:
2000

O firmie

Firma Geo-Pomiar zlokalizowana jest w Warszawie. Istnieje na polskim rynku nieprzerwanie od 2000 roku. Osobą decyzyjną w przedsiębiorstwie jest Janusz Więckowski.

Oferta

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług geodezyjnych i kartograficznych. Działania prowadzimy na terenie całego województwa mazowieckiego i okolic.

Nasza oferta obejmuje:
 • tworzenie map do celów projektowych,
 • tyczenie budynków,
 • inwentaryzacje geodezyjne,
 • tyczenie urządzeń podziemnych,
 • wznawianie granic,
 • dzielenie nieruchomości.
Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo opracowywanie projektów na potrzeby Zespołu Uzgodnień Dokumentacji Projektowej.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracach geodezyjnych, zaufało nam już szerokie grono Klientów. Naszą kadrę tworzą wykształceni geodeci, którzy odbyli wiele szkoleń i posiadają liczne certyfikaty. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości służą oni fachowym doradztwem.

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, stale rozszerzamy naszą ofertę o nowe usługi. Zapewniamy atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Siedziba firmy mieści się w Warszawie.

Kontakt

Kontakt Geo-Pomiar Janusz Więckowski

Geo-Pomiar Janusz Więckowski, Warszawa

Aktualności

 • geodeta

  11.02.2024

  Geo-Pomiar to szanowana firma, która specjalizuje się w świadczeniu wyjątkowych usług geodezyjnych i kartograficznych w Warszawie. Nasz zespół ekspertów jest bardzo dobrze wykwalifikowany i posiada najnowocześniejszy sprzęt, co gwarantuje precyzyjne i niezawodne wyniki. Jesteśmy dumni z naszej umiejętności tworzenia kompleksowych map, nadzorowania placów budowy oraz przeprowadzania pomiarów terenów z najwyższą dokładnością. Jeśli potrzebujesz naszych usług, nie wahaj się z nami skontaktować.

 • wyznaczanie granic budynków

  11.11.2023

  Proces dokładnego rejestrowania wielkości i granic działki jest niezwykle ważny, a wytyczanie granic gruntu jest kluczowym krokiem do osiągnięcia tego celu. W Geo-Pomiar przedsiębiorstwie z siedzibą w Warszawie oferujemy kompleksową usługę, która realizuje to niezbędne zadanie. Nasz zespół ekspertów skrupulatnie pomiaruje powierzchnię działki, kreśli szczegółowe mapy terenu i wyznacza granice budynków.

 • geodezja

  12.08.2023

  Geo-Pomiar to cenione przedsiębiorstwo geodezyjne zlokalizowane w tętniącej życiem metropolii warszawskiej. Nasza firma oferuje wyjątkowe usługi, w tym pomiary topograficzne oraz pomiary terenu. Nasz zespół profesjonalistów posiada rozległą wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie, co pozwala nam zapewnić precyzyjne i skuteczne wyniki dla każdego otrzymanego zlecenia.

Opinie (1)

Opinie o firmie Geo-Pomiar Janusz Więckowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
28.08.2021
Bardzo polecam Pełen profesjonalizm i bardzo życzliwe podejście w trakcie pracy w terenie. Przemek Jaworski