Przygotowanie sprawozdań finansowych
Przygotowanie sprawozdań finansowych, Adm System Izabela Trusz, Ząbki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9511778567

O firmie

Nazywam się Izabela Trusz i prowadzę firmę ADM System, której siedziba znajduje się w Ząbkach, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizuję się w kompleksowych usługach rachunkowych. Działalność w branży rozpoczęłam w 2004 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności mojej firmy ADM System są kompleksowe usługi księgowe, a także rachunkowe. W mojej ofercie można znaleźć prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. Podejmę się również prowadzenia ksiąg handlowych. Oprócz tego wykonam roczne rozliczenia działalności i rozliczenia PIT.

Jestem także w stanie sporządzić takie dokumenty, jak:
  • ryczałt ewidencjonowany,
  • deklaracje podatkowe,
  • finansowe sprawozdania roczne,
  • sprawozdania GUS,
  • wnioski kredytowe,
  • zaliczki na podatek dochodowy.
Ponadto do zakresu świadczonych przeze mnie usług należy obsługa kadrowa i płacowa w ramach których sporządzę dokumenty zatrudnienia, umowy cywilnoprawne, listy płac pracowników oraz ich teczki osobowe oraz deklaracje podatkowe PIT i PFRON.

Do każdego zlecenia podchodzę z zaangażowaniem. Służę pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania moich Klientów. Zapewniam rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny. Jestem do Państwa dyspozycji.

Zapraszam do współpracy z firmą ADM System.

Artykuły

Co obejmuje obsługa kadrowo-płacowa?
Co obejmuje obsługa kadrowo-płacowa?
Zatrudniając pracowników, często mamy problem z kwestiami prawnymi, dlatego chętnie korzystamy wtedy z usług kadrowo-płacowych. Co one zatem obejmują?

Wideo

Kontakt

Kontakt Adm System Izabela Trusz

Adm System Izabela Trusz, Ząbki

Opinie (0)

Opinie o firmie Adm System Izabela Trusz