Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1251269929
REGON: 015518722
KRS: 0000175527
Rok założenia:
2003
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Biura rachunkowe, BUR Doradztwo podatkowe Sp. z o.o., Zielonka Spółka BUR Doradztwo Podatkowe od 1992 roku zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę spraw księgowych, kadrowo-płacowych i podatkowych w prowadzonych przez nich przedsiębiorstwach. Profesjonalizm, zaangażowanie i doświadczenie zaowocowało zaufaniem wielu jednoosobowych, małych, średnich i dużych firm, które kontynuują współpracę z biurem od wielu lat. Jego siedziba znajduje się w Zielonce niedaleko Warszawy.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Ciągle zmieniające się przepisy księgowe i podatkowe, często na niekorzyść przedsiębiorców, wymagają nieustannej uwagi oraz poświęcenia na ich śledzenie i wdrażanie. Dlatego też głównym celem spółki BUR jest profesjonalna i zarazem kompleksowa pomoc przedsiębiorstwom w zgodniej z aktualnymi przepisami obsłudze ich spraw księgowych i podatkowych, a także udzielanie im niezbędnego wsparcia w przypadku wprowadzanie wszelkich zmian w działalności.

Jakie usługi obejmuje oferta spółki BUR z Zielonki?

Oferta usługowa spółki BUR z Zielonki obejmuje 3 trzy podstawowe obszary, do których należy obsługa księgowa, obsługa spraw kadrowo-płacowych oraz doradztwo podatkowe.

W ramach obsługi księgowej spółka proponuje małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom, a także osobom fizycznym prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, między innymi:
  • prowadzenie ksiąg handlowych i rachunkowych, w tym KPiR,
  • prowadzenie ewidencji ryczałtu,
  • prowadzenie rejestru na potrzeby rozliczania podatku VAT,
  • prowadzenie spisu środków trwałych i niematerialnych,
  • sporządzanie bilansów i sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie okresowych rozliczeń podatkowych,
  • sporządzanie wymaganej dokumentacji dla US, ZUS, GUS i pozostałych instytucji.
Spółka, działając jako biuro rachunkowe, prowadzi stały nadzór nad dokumentacją księgową swoich klientów, poddając ją weryfikacji w ramach aktualnie obowiązujących przepisów prawa.

Poza obsługą księgową zapewnia również klientom obsługę wszystkich spraw kadrowo-płacowych występujących w ich działalności gospodarczej. Jest to między innymi prowadzenie listy płac, ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień chorobowych itp. Sporządza także wszelką dokumentację związaną z zatrudnieniem na umowę o pracę, umowę cywilnoprawną, bądź umowę o dzieło. Zgłasza pracowników do ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego oraz przygotowuje dla nich rozliczenia podatku PIT.

Na czym polega pomoc doradcy podatkowego oferowana przez spółkę BUR?

Doradztwem podatkowym w ramach spółki BUR zajmuje się Bożenna Gruszczyńska. Jest ona członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Klientom zaoferować może między innymi kompleksową pomoc przy zakładaniu, przekształcaniu i likwidacji działalności gospodarczej, wdrożenie w przedsiębiorstwie rozwiązań zmniejszających ryzyko związane z podatkiem VAT czy merytoryczną analizę sytuacji podatkowej przedsiębiorstwa w perspektywie zmieniających się przepisów. Chętnie udzieli również informacji o możliwości zmniejszenia obciążeń podatkowych i ich optymalizacji.

Co czyni biuro BUR skutecznym?


Przede wszystkim duże doświadczenie w branży i współpraca z podmiotami z różnych dziedzin gospodarki dają spółce BUR przewagę nad konkurencją. Nie bez znaczenia jest wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów, którzy nieustanie aktualizują swoją wiedzę o nowe przepisy i zmiany ustawowe. W swojej pracy biuro wykorzystuje również nowoczesne oprogramowanie komputerowe, które znacząco ułatwia pracę i przepływ dokumentów księgowych od klienta do biura.

Ponadto klienci mogą czuć się bezpiecznie ze względu na wysokie standardy zachowania poufności informacji stosowane w spółce BUR.

Osoby i podmioty zainteresowane szczegółowymi informacjami proszone są o kontakt.

Artykuły

Prowadzisz JDG i szukasz księgowej? Wybierz specjalistów BUR Doradztwo Podatkowe!
Prowadzisz JDG i szukasz księgowej? Wybierz specjalistów BUR Doradztwo Podatkowe!
Biuro BUR Doradztwo Podatkowe oferuje księgowość dla JDG. Co jest ono w stanie zaproponować takim mikroprzedsiębiorstwom? Kliknij ten link i sprawdź szczegóły.
Biuro Rachunkowe BUR – niezawodne doradztwo podatkowe
Biuro Rachunkowe BUR – niezawodne doradztwo podatkowe
Poszukujesz sprawdzonych doradców podatkowych w województwie mazowieckim? Sprawdź, jakie usługi dla firm oferuje biuro rachunkowe BUR Doradztwo podatkowe.
BUR Doradztwo Podatkowe – firmowa księgowość w dobrych rękach
BUR Doradztwo Podatkowe – firmowa księgowość w dobrych rękach
BUR Doradztwo Podatkowe to biuro rachunkowe w Zielonce na terenie województwa mazowieckiego. Sprawdź, jakie usługi dla firm oferuje to przedsiębiorstwo.
Pomoc w rozliczaniu podatków majątkowych w kancelarii podatkowej BUR Doradztwo Podatkowe
Pomoc w rozliczaniu podatków majątkowych w kancelarii podatkowej BUR Doradztwo Podatkowe
Właściwe księgowanie podatków majątkowych, a w tym od nieruchomości, to część prowadzenia firmy. Uzyskaj pomoc w kancelarii podatkowa BUR Doradztwo Podatkowe.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt BUR Doradztwo podatkowe Sp. z o.o.

BUR Doradztwo podatkowe Sp. z o.o., Zielonka

Słowa kluczowe

Opinie (3)

Opinie o firmie BUR Doradztwo podatkowe Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Igor
Igor
5.0
12.05.2022
Nie mamy żadnych zastrzeżeń. Porządne biuro rachunkowe.
Lidia
Lidia
5.0
21.03.2022
Porządne biuro rachunkowe, w którym potrafią zadbać o interes swoich klientów. Nigdy nie mieliśmy przez to żadnych problemów ze skarbówką czy zusem.
Konrad
Konrad
4.0
06.01.2022
Od wielu lat współpracujemy z tym biurem i z jego usług jesteśmy w 100% zadowoleni. Jeszcze nigdy nas nie zwiedli, dlatego możemy ich polecić.