Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1251269929
REGON: 015518722
KRS: 0000175527
Rok założenia:
2003
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Biura rachunkowe, BUR Doradztwo Podatkowe Sp.z o.o., Zielonka Spółka BUR Doradztwo Podatkowe od 1992 roku zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę spraw księgowych, kadrowo-płacowych i podatkowych w prowadzonych przez nich przedsiębiorstwach. Profesjonalizm, zaangażowanie i doświadczenie zaowocowało zaufaniem wielu jednoosobowych, małych, średnich i dużych firm, które kontynuują współpracę z biurem od wielu lat. Jego siedziba znajduje się w Zielonce niedaleko Warszawy.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Ciągle zmieniające się przepisy księgowe i podatkowe, często na niekorzyść przedsiębiorców, wymagają nieustannej uwagi oraz poświęcenia na ich śledzenie i wdrażanie. Dlatego też głównym celem spółki BUR jest profesjonalna i zarazem kompleksowa pomoc przedsiębiorstwom w zgodniej z aktualnymi przepisami obsłudze ich spraw księgowych i podatkowych, a także udzielanie im niezbędnego wsparcia w przypadku wprowadzanie wszelkich zmian w działalności.

Jakie usługi obejmuje oferta spółki BUR z Zielonki?

Oferta usługowa spółki BUR z Zielonki obejmuje 3 trzy podstawowe obszary, do których należy obsługa księgowa, obsługa spraw kadrowo-płacowych oraz doradztwo podatkowe.

W ramach obsługi księgowej spółka proponuje małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom, a także osobom fizycznym prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, między innymi:
  • prowadzenie ksiąg handlowych i rachunkowych, w tym KPiR,
  • prowadzenie ewidencji ryczałtu,
  • prowadzenie rejestru na potrzeby rozliczania podatku VAT,
  • prowadzenie spisu środków trwałych i niematerialnych,
  • sporządzanie bilansów i sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie okresowych rozliczeń podatkowych,
  • sporządzanie wymaganej dokumentacji dla US, ZUS, GUS i pozostałych instytucji.
Spółka, działając jako biuro rachunkowe, prowadzi stały nadzór nad dokumentacją księgową swoich klientów, poddając ją weryfikacji w ramach aktualnie obowiązujących przepisów prawa.

Poza obsługą księgową zapewnia również klientom obsługę wszystkich spraw kadrowo-płacowych występujących w ich działalności gospodarczej. Jest to między innymi prowadzenie listy płac, ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień chorobowych itp. Sporządza także wszelką dokumentację związaną z zatrudnieniem na umowę o pracę, umowę cywilnoprawną, bądź umowę o dzieło. Zgłasza pracowników do ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego oraz przygotowuje dla nich rozliczenia podatku PIT.

Na czym polega pomoc doradcy podatkowego oferowana przez spółkę BUR?

Doradztwem podatkowym w ramach spółki BUR zajmuje się Bożenna Gruszczyńska. Jest ona członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Klientom zaoferować może między innymi kompleksową pomoc przy zakładaniu, przekształcaniu i likwidacji działalności gospodarczej, wdrożenie w przedsiębiorstwie rozwiązań zmniejszających ryzyko związane z podatkiem VAT czy merytoryczną analizę sytuacji podatkowej przedsiębiorstwa w perspektywie zmieniających się przepisów. Chętnie udzieli również informacji o możliwości zmniejszenia obciążeń podatkowych i ich optymalizacji.

Co czyni biuro BUR skutecznym?


Przede wszystkim duże doświadczenie w branży i współpraca z podmiotami z różnych dziedzin gospodarki dają spółce BUR przewagę nad konkurencją. Nie bez znaczenia jest wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów, którzy nieustanie aktualizują swoją wiedzę o nowe przepisy i zmiany ustawowe. W swojej pracy biuro wykorzystuje również nowoczesne oprogramowanie komputerowe, które znacząco ułatwia pracę i przepływ dokumentów księgowych od klienta do biura.

Ponadto klienci mogą czuć się bezpiecznie ze względu na wysokie standardy zachowania poufności informacji stosowane w spółce BUR.

Osoby i podmioty zainteresowane szczegółowymi informacjami proszone są o kontakt.

Artykuły

Pomoc w rozliczaniu podatków majątkowych w kancelarii podatkowej BUR Doradztwo Podatkowe
Pomoc w rozliczaniu podatków majątkowych w kancelarii podatkowej BUR Doradztwo Podatkowe
Właściwe księgowanie podatków majątkowych, a w tym od nieruchomości, to część prowadzenia firmy. Uzyskaj pomoc w kancelarii podatkowa BUR Doradztwo Podatkowe.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt BUR Doradztwo Podatkowe Sp.z o.o.

BUR Doradztwo Podatkowe Sp.z o.o., Zielonka

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie BUR Doradztwo Podatkowe Sp.z o.o.

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Konrad
Konrad
4.0
06.01.2022
Od wielu lat współpracujemy z tym biurem i z jego usług jesteśmy w 100% zadowoleni. Jeszcze nigdy nas nie zwiedli, dlatego możemy ich polecić.