Dodatkowe dane

Polecane oferty

Opacz-Kolonia, al. Jerozolimskie 249b
Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem Škoda, który posiada dwa salony sprzedaży. Znajdują się w nich prof...
Jeśli szukają Państwo nowego samochodu, to najlepszym wyborem będzie Citroen. W ofercie firmy Fix F...
Jeśli zamierzają Państwo kupić samochód amerykańsko- włoskiej produkcji to nasza oferta jest najlep...

O firmie

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Pułkowa 39. Kod pocztowy do korespondencji to: 01-969 Warszawa. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 52.3066810980392N, 20.9312020196078E. "A & A Car s.c. Autohandel, autokomis" to firma działająca w branży Salony samochodów nowych.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 22 865 18 59.

Kontakt

Kontakt A & A Car s.c. Autohandel, autokomis

A & A Car s.c. Autohandel, autokomis, Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie A & A Car s.c. Autohandel, autokomis

Średnia ocen

5,0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
08.05.2013
Bardzo duży wybór samochodów, sprzedający potrafi doradzić samochód w zależności od zasobności portfela. Osobiście omijam komisy, ale tutaj nabyłem swój pierwszy samochód w stanie naprawdę super. Samochód można kupić na fakturę, bądź umowę - nastawienie w stronę klienta. Samochody są zadbane, nie posiadają ukrytych wad. Na każde moje zapytanie była konkretna odpowiedź. Po zakupie samochodu potrzebne były oryginalne dokumenty wykupienia samochodu z leasingu, które zostały przywiezione w miejsce wyznaczone przeze mnie. Za podejście do klienta daje maksa //Iorwet