Materiał Partnera

Zarządzaj firmą oprogramowaniem TRAWERS!

Zarządzaj firmą oprogramowaniem TRAWERS!

Dzisiaj zarządzanie nawet małym przedsiębiorstwem usługowym, handlowym, czy produkcyjnym, może być skomplikowane i trudne. To dlatego na rynku oferowanych jest wiele programów ERP, które pozwalają na zautomatyzowanie wielu procesów zarządczych. Systemy dla firm, mogą zaś być przystosowane do obsługi klientów (CRM), do wykonywania działań logistyczno-magazynowych, księgowo-rachunkowych, jak również do zarządzania procesami produkcyjnymi. Polecanym oprogramowaniem jest zatem TRAWERS, które warto poznać razem z nami!

Cechy i zalety systemu TRAWERS

TRAWERS to system klasy ERP, integrujący wszystie obszary działalności firmy: handel, księgowość, logistyka, produkcja. System wspiera przedsiębiorstwo w codziennej działalności,organizując procesy gospodarcze, podnosząc efektywność pracowników i skracając do minimum czas wykonania powtarzalnych czynności. System wyposażony jest w dwa interfejsy: znakowy i graficzny, co pozwala na łatwe zindywidualizowanie systemu do przyzwyczajeń i wygody użytkownikaPraca w systemie TRAWERS jest błyskawiczna i odciążona od ryzyka wykonywania błędów. Jest to wynik między innymi automatyzacji, pozwalającej na wyeliminowanie z zadań pracowniczych prostych, rutynowych i czasochłonnych czynności. System TRAWERS pozwala na błyskawiczne wyszukiwanie i sortowanie danych, na stały monitoring zachodzących w firmie procesów, jak również dostarcza kadrze zarządzającej wszelkich informacji niezbędnych do podejmowania szybkich i trafnych decyzji biznesowych. Olbrzymią zaletą oprogramowania TRAWERS jest również to, że dostarcza firmom możliwość szybkiego rozwoju. Architektura systemu zapewnia możliwość jego integracji z praktycznie dowolną aplikacją zewnętrzną. Wdrożenie systemu TRAWERS to przede wszystkim inwestycja w optymalizacje czasowe procesów zachodzących w przedsiębiorstwie, które przekładają się na zadowolenie klientów, komfort pracowników, podniesienie produktywności i w konsekwencji na większy zysk firmy.

System TRAWERS ERP to rozwiązanie o prostej architekturze, bogatej funkcjonalności i dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie.

Kupno i wdrożenie systemu TRAWERS.

Sam zakup systemu ERP do firmy oczywiście nie zapewni nam automatycznie nowego modelu zarządczego. Systemy tej klasy wymaga również wdrożenia i przeszkolenia pracowników. Dlatego więc przy wyborze oprogramowania warto wybierać te, których implementacja nie jest skomplikowana i może odbyć się w krótkim czasie, bez zbędnego obciążenia organizacyjnego dla przedsiębiorstwa. System TRAWERS to oprogramowanie o przejrzystej architekturze, która zapewania możliwość przeprowadzenia wdrożenia w bardzo krótkim czasie. Dzięki profesjonalnym przewodnikom Klient może wdrożyć system również samodzielnie, przy pomocy własnych służb informatycznych. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani oprogramowaniem TRAWERS to zapraszamy do odwiedzenia strony producenta firmy TRES Centrum Oprogramowania www.tres.pl, gdzie znajdują się wszystkie informacje niezbędne do podjęcia decyzji o zakupie systemu. Firma TRES – obecna na rynku profesjonalnych systemów informatycznych od blisko 30 lat - oprócz sprzedaży licencji świadczy również szereg innych usług, takich jak wdrożenia, szkolenia pracowników, czy tworzenie indywidualnych rozwiazań informatycznych. Działalność firmy jest skierowana do małych i średnich przedsiębiorców z bardzo róznych branż, m.in.: metalowej, stalowej, meblarskiej, stoczniowej, tworzyw sztucznych, motoryzacyjnej i wielu innych.

Opracowanie:
Rumia, Targowa 46
tel. 58 661 00 15
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz