Najlepszy internet w technologii bezprzewodowej
Najlepszy internet w technologii bezprzewodowej, PPHU HAKER Mateusz Dymitruk, Szprotawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9241804638
REGON: 080334173
Rok założenia:
2009

O firmie

Firmę Haker założyliśmy w 2009 roku. Nasza siedziba znajduje się w Szprotawie, w województwie lubuskim. Zasięgiem swojej działalności obejmujemy takie miejscowości jak Szprotawa, Małomice, Dzikowice, Wiechlice-Lotnisko, Pasterzowice, Borowina, Kartowice, Henryków. Właścicielem jest Mateusz Dymitruk.

Certyfikaty i dyplomy

Uczestniczymy w programie Rzetelna Firma.

Oferta

Oferujemy naszym Klientom szybki dostęp do Internetu, oparty o technologię bezprzewodową i światłowodową. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do firm i instytucji administracji państwowej czy szkół. Naszym celem jest umożliwienie Klientom dostępu do internetu. Aby ten cel zrealizować, stosujemy najbardziej zaawansowane technicznie rozwiązania dostępne obecnie na rynku i dlatego zapewniamy szybki i stabilny dostęp do sieci internetowej.

Dzięki nam mogą Państwo zyskać dostęp do najwyższej jakości rozwiązań z zakresu:
  • internetu szerokopasmowego,
  • internetu kablowego,
  • internetu światłowodowego.
Dajemy również możliwość uzyskania dostępu do najlepszej telewizji cyfrowej trzeciej generacji o jakości obrazu HD z nagrywarką PVR USB. Telewizja ma takie funkcje jak:
  • przewodnik po programach EPG,
  • informacje o programie,
  • dostęp do napisów,
  • dostęp do ścieżek dźwiękowych,
  • technologia obrazu w obrazie (PIP).
Ponadto podczas korzystania z niej istnieje możliwość nagrywania czasowego i cyklicznego, włączenia ochrony rodzicielskiej, funkcji SMS alarmowy, wideo na życzenie VOD, wyszukiwarki filmów, zamawiania z pilota oraz zatrzymywania telewizji na żywo, czyli tak zwany time shifting. Zapewniamy niezawodny sprzęt i fachową pomoc naszych doświadczonych pracowników

.Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług firmy Haker.

Artykuły

Dlaczego warto zdecydować się na światłowód? Firma HAKER
Dlaczego warto zdecydować się na światłowód? Firma HAKER
Na Internet światłowodowy decyduje się coraz więcej osób. Nie bez powodu - jest szybki i spełnia wszystkie nasze wymagania. Poznaj zalety tego Internetu!
Specjalista z Haker-Net wyjaśnia: czym jest i jak działa multiroom?
Specjalista z Haker-Net wyjaśnia: czym jest i jak działa multiroom?
Czym jest multiroom i kiedy warto z niego skorzystać? Co na temat podłączenia kilku odbiorników telewizyjnych do jednej anteny mówi pracownik firmy Haker-Net?

Wideo

Kontakt

Kontakt PPHU HAKER Mateusz Dymitruk

PPHU HAKER Mateusz Dymitruk, Szprotawa

Opinie (2)

Opinie o firmie PPHU HAKER Mateusz Dymitruk


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Damian
Damian
5.0
27.05.2022
Doprowadzanie światłowodów jest tu na wysokim poziomie. Nawet w trudnych miejscach potrafią znaleźć jakieś rozwiązanie, które pozwoli na montaż światłowodów.
Emilka
Emilka
5.0
28.03.2022
Super, że mają w ofercie ten internet szerokopasmowy. Bardzo usprawnił naszą pracę. Teraz wszystko robimy od ręki. Polecam!