Materiał Partnera

Zapisz się na tańce!

Zapisz się na tańce!

Jeśli na co dzień brak Ci energii, odczuwasz narastający stres i zmęczenie, może Ci brakować niezbędnej aktywności fizycznej. Długie godziny w pracy przed komputerem, stanie w korkach i ciągłe korzystanie z samochodu to rzeczy, które nie wpływają pozytywnie na Twój organizm. Regularna dawka ruchu jest niezbędna, by zdrowo funkcjonować. Co powiesz o tańcu?

Nie wszyscy są fanami biegania, pływania czy siłowni. Taniec jest lubiany przez niemal każdego. To znakomita metoda na poprawę kondycji i samopoczucia. Taniec znany jest od wieków, ludzie już w starożytności doceniali jego zbawienny wpływ na psychikę. Tańczyli niewolnicy i królowie, ludzie biedni i bogacze, czerpiąc z tego radość i ukojenie. Również współczesna psychologia dowodzi, że taniec jest niezwykle pozytywną aktywnością. Naukowcy dowiedli, że rytmiczne poruszanie się w takt muzyki może odprężać, redukować napięcie w mięśniach i bezpiecznie wyzwala kumulujące się w nas emocje. Lekarze dodają, że taniec zbawiennie działa na układ oddechowy, nerwowy oraz krążenia, znakomicie też poprawia przemianę materii. Tańcząc dotleniamy wszystkie komórki ciała, poprawiamy elastyczność stawów, zwiększamy ogólną wydolność, przez co nie męczymy się tak szybko jak przedtem.

Znajdź coś dla siebie

Akademia Tańca I AM DANCE z Piaseczna skupia znakomitych profesjonalistów, zawodowych tancerzy, mistrzów tańca, instruktorów pedagogów, którzy z pasją wprowadzą Cię w fascynujący świat tańca. Akademia posiada najszerszą ofertę zajęć tanecznych w Piasecznie i każdy znajdzie w niej coś dla siebie niezależnie od wieku.

Kobiety w ciąży i mamy mogą wziąć udział w specjalnych zajęciach fitness w towarzystwie swojego niemowlaka. Starsze maluchy, już od drugiego roku życia, zapraszamy na zajęcia taneczne z ćwiczeniami umuzykalniającymi. Z kolei dla dzieci od szóstego roku życia proponujemy style takie jak: videoclip dance (taniec nowoczesny), street dance, hip-hop, balet (taniec klasyczny), taniec towarzyski i Zumbę Kids. Młodzieży, oprócz tych samych rodzajów tańca co dla dzieci, polecamy dodatkowo kursy modern jazzu i zespoły tańca, które biorą udział w przedstawieniach. Prawdziwym wyzwaniem pokazowym dla narzeczonych jest ich pierwszy taniec. Mogą skorzystać ze specjalnego kursu lub zajęć indywidualnych, w trakcie których przygotują choreografię prezentowaną podczas wesela do wybranej przez siebie muzyki, której przykłady znajdą na stronie www.pierwszytaniec.iamdance.pl
Państwo młodzi często polecają swoim gościom inne kursy dla par w Akademii Tańca I AM DANCE takie jak: salsa, bachata, party dance (taniec użytkowy), który jest uważany za najłatwiejszy oraz taniec towarzyski, na którym można nauczyć się zarówno tańców standardowych takich jak: walc angielski, walca wiedeński, tango, quick step, foxtrot jak i tańców latyno-amerykańskich takich jak: cha cha, samba, rumba, jive i paso doble. Jeżeli nie mamy partnerki lub partnera, to możemy wybrać się na zajęcia solo take jak: salsa, bachata, sexy dance, taniec brzucha oraz latino solo (w skład, którego wchodzi rumba, samba, cha cha, jive). Można naprawdę tańczyć w każdym wieku, seniorzy mogą tu znaleźć miłą przygodę i ciekawe wypełnienie wolnego czasu na treningach Teatru Tańca Trzeciego Wieku, podczas których nauczą się chorografii tańca towarzyskiego solo, tańca kowbojskiego oraz innych tańców z całego świata.

Taniec odejmie Ci lat, przedłuży młodość lub pozwoli przeżyć ją powtórnie. Wszyscy mogą skosztować tu radości i wolności podczas przyjemnych aktywnych chwil. Każdy, kto chce się nauczyć tańczyć, przy odrobinie chęci opanuje podstawowe kroki, obroty i figury taneczne, tak niezbędne podczas każdej rodzinnej imprezy!

Warto tańczyć i odczuwać szczęście

Taniec to aktywność fizyczna, podczas której wydzielane są endorfiny. Hormony te wspaniale wpływają na nastrój, budzą do życia i pobudzają organizm do samoleczenia. Dzięki regularnemu tańczeniu można wyjść z depresji, rodzą się nowe, pozytywne emocje i przychodzą do głowy dobre myśli. W Akademii Tańca I AM DANCE w Piasecznie można także poznać nowych ludzi i nawiązać wartościowe relacje towarzyskie. Nowe znajomości, wspólne pasje i radość życia to wszystko może stać się Twoim udziałem, jeśli tylko tego chcesz! Wystarczy tylko zapisać się telefonicznie nr 696 919 985, mejlowo info@iamdance.pl lub za pomocą strony internetowej www.iamdance.pl lub www.AkademiaTanca.net

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz